תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בצ'לסי זועמים: מפלים לרעה את מוריניו

מוריניו. יצליח לשמור על שתיקה? | צילום: Gettyimages
"המיוחד" הושעה למשחק ע"ת ונאסר עליו להעביר ביקורת למשך שנה

צ'לסי כועסת על ההתאחדות לכדורגל שלדבריה מעניקה יחס אחר לארסן ונגר מאשר לז'וזה מוריניו. אתמול (רביעי) החליטה ההתאחדות על עונש שיכול לסתום את הפה של מוריניו למשך שנה. אסור לו להעביר ביקורת נגד שופטי הכדורגל עד ה-13 באוקטובר 2016. אחרת יופעל נגדו אוטמטית עונש הרחקה למשחק אחד. הוא יהיה נוכח במשחק הקרוב של צ'לסי נגד אסטון וילה.

 

מוריניו שהורחק לפני עשור למשחק בהוראת אופ"א נכנס למשחק נגד באיירן מינכן בליגת האלופות ברבע הגמר כשהוא מתחבא מתחת לערימת בגדים בסל כביסה ענק של צ'לסי.

 

 

לדברי אנשי צ'לסי בהתאחדות שגם קנסה אותו ב-50 אלף ליש"ט בגלל שטען שהשופטים פוחדים לפסוק לטובת צ'לסי באותו נאום של 7 דקות אחרי ההפסד לסאות'המפטון 3:1, יש יחס אחר לארסן ונגר שאמר דברים קשים על שופט לפני מספר משחקים ולא נענש.

 

ונגר. יחס שונה (gettyimages)

 

בתוך כך פרסם שחקן העבר של צ'לסי גראהם לה סו טור בעיתון 'טיימס' בו כתב: "לצערי הרב מוריניו מחזיר את הכדורגל הבריטי 30 שנה אחורה. היחס שלו בפרשת אווה קרניירו היה מביש. הוא עשוי להרתיע בעתיד נשים ממעורבות בכדורגל ולעודד מועדונים לא להעסיק אותן".

 

לה סו שהוא כיום חבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל האנגלית כתב עוד: "הרבה אנשים עובדים קשה כדי להפוך את הכדורגל למקום טוב יותר, אבל אחרי השבועות האחרונים נראה שחזרנו 30 שנה אחורה. אפשר היה לטפל בפרשה אחרת כדי שהעניינים השליליים לא יצופו. למוריניו לא אכפת מהנזק שהוא גורם לתדמית שלו, למוניטין של צ'לסי והכי חשוב למוניטין של המשחק".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ