תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אולמרט דאג לתרומה של 5 מיליון ש"ח לאיגוד הכדורסל

אולמרט. עוזר לאיגוד | צילום: עודד קרני, איגוד הכדורסל
הנדבן היהודי דניאל אברהם יעביר את הסכום במשך תקופה של חמש שנים

איגוד הכדורסל הודיע היום (חמישי) כי הנדבן היהודי-אמריקאי דניאל אברהם החליט לתרום 5 מיליון ש"ח לאיגוד בחמש השנים הבאות (מיליון ש"ח בכל שנה). ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, הוא שיזם את התרומה.

 

דניאל אברהם מסר שהנהלת איגוד הכדורסל עושה עבודה חשובה מאין כמוה לקידום הכדורסל בישראל וכי ספורט הוא דרך יעילה ונפלאה לקירוב לבבות ולהגברת שיתוף הפעולה בין שחקנים יהודים וערביים באותה קבוצה, בין קבוצות יהודיות וערביות באותה ליגה וחשוב לעשות זאת בכל הגילאים והמגזרים - החל מילדים ונוער וכלה בנשים וגברים, במיוחד בימים קשים אלו.

 

 

התרומה הזו מצטרפת להסכם החסות בין איגוד הכדורסל לתנובה, שהפכה לפני מספר חודשים לנותנת החסות הראשית של כל נבחרות ישראל. האיגוד ימשיך במהלך של גיוס כספים לטובת בתקווה שגם גופים נוספים יצטרפו ויעשירו את קופתה המדולדלת.

 

גרשון. דגש על הגילאים הצעירים (עדי אבישי)

 

המנהלים המקצועיים של איגוד הכדורסל פיני גרשון וטל נתן, ישתתפו החל ממחר בהשתלמות מאמנים וכנס מנהלים מקצועיים בכדורסל לבנים ולבנות עד גיל 14. בפיב"א רואים כיום חשיבות גדולה בפיתוח הכדורסל בגילאים הצעירים וייתכן שבעתיד גם יתקיימו אליפויות אירופה לגילאים אלו.

 

בהשתלמות שתתקיים בוינה בירת אוסטריה, ישתתפו כ-80 נציגים של כל מדינות אירופה. בין הנושאים בהם תעסוק ההשתלמות, אימון בגילאים הצעירים בהשתתפות מרצים מכל רחבי היבשת, ההבדל בין אימון בוגרים לאימון ילדים ונוער ועוד.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ