"אל תיכנעו למציאות של שונאי ישראל"

"אל תיכנעו למציאות של שונאי ישראל" אוהד בית\ר עטופים בדגלי ישראל בדוחא | צילום: ערן לוף
גורם בכיר בבית"ר על העונש לסכנין: "חבורה של פחדנים, לנו יש דין שונה"
בית"ר ירושלים תארח ביום שני (20:55) באצטדיון טדי את הפועל באר שבע למשחק שיינעל את המחזור השביעי בליגת העל. קבוצתו של סלובודאן דראפיץ' מגיעה למשחק במומנטום מצויין אחרי שני ניצחונות רצופים על הפועל כפר סבא ובני סכנין. 
 
בשל המצב הביטחוני בבירה, רק כ-1000 כרטיסים נמכרו עד עכשיו לאוהדי בית"ר ירושלים. בתוך כך, הקבוצה תחזור היום לאימונים אחרי פגרת הנבחרת. דראפיץ' צפוי לפתוח  בהרכב זהה לזה ששיחק נגד בני סכנין. המאמן מתכוון לקיים לשחקניו אסיפה לפני האימון ולהחדיר בהם מוטיבציה לקראת המשחק.
 
 
בעקבות קצב מכירת הכרטיסים הנמוך וגל הטרור - המועדון הוציא הודעה רשמית: "אנחנו קוראים לקהל הגדול והנפלא שלנו לא להיכנע למציאות אותה מנסים להכתיב שונאי ישראל בדרך הטרור ולהגיע בהמוניו למשחק ביום שני הקרוב מול הפועל ב"ש בטדי. אנחנו עם חזק ועלינו להראות את כוחינו ועמידתנו האיתנה גם בימים טרופים אלו. הליכה שבי אחרי הניסיון להקפיא את שגרת חיינו, הינה בבחינת מתן פרס למרצחים ושולחיהם".
 
 
במועדון לא נותרו אדשים לעונש הקל לטענתם שספגה בני סכנין במהלך המשחק בין הקבוצות בדוחא. גורם בכיר בבית"ר ירושלים אמר לספורט1: "חבורה של פחדנים, יש דין לבית"ר ירושלים ויש דין לכל שאר הקבוצות. דגלי חמאס, זריקת חפצים, חזיזים, אבוקות, הסתה לרצח, קריאות גזעניות, אלימות - עוד? אין צדק. לנו הורידו נקודות על קללות לעבר אחמד עאבד".
 
 
 
אוהדי סכנין ביציע בדוחא. אין צדק? (ערן לוף)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ