תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מוריניו: "אזכה בעוד הרבה תארים עם צ'לסי"

מוריניו. \טוב שלא שמו עלי מכשיר אלקטרוני\ | צילום: Gettyimages
'המיוחד' תקף את ההתאחדות האנגלית ועונש ההשעיה עשוי להיות מופעל

מנג'ר צ'לסי ז'וזה מוריניו מתכונן למשחק חשוב מאוד בשבת נגד אסטון וילה בו עשוי להיקבע עתידו. עם זאת, "המיוחד" לא מצטער שהחליט לחזור ללונדון ולאמן את צ'לסי והוא בטוח שיזכה עם הקבוצה בעוד תארים בעתיד. הוא גם תקף את ההתאחדות בצורה חריפה וכעת ייתכן שהעונש להשעייתו למשחק אחד יופעל. העיתון 'הסאן' כתב הבוקר: "מוריניו יצא מכלל שליטה".

 

מוריניו עשוי להיענש שוב אחרי שכינה את הקנס שספג 50 אלף ליש"ט והעונש על תנאי מההתאחדות לכדורגל: "בושה וחרפה". זאת לאחר האשים שהשופטים פוחדים לשרוק לטובת צ'לסי. טוב שלא שמו עלי מכשיר אלקטרוני לעקוב אחרי ברחובות לונדון. זה בושה שקנסו אותי וזה בושה שמאיימים להעיף אותו מהאצטדיון".

 

 

מוריניו דיבר בהשקת סיפרו החדש ואמר: "חזרתי ללונדון וזכיתי שוב באליפות. כשהגעתי צ'לסי היא עמדה בסיום של עידן של סגל מעולה כשפראנק למפארד ייצג אותו, ולזכות באליפות בלעדיו היתה הצלחה גדולה. הדור ההוא גמור, אבל אנחנו רוצים להשיג עוד".

 

 

"המיוחד" הבטיח שלא יברח מהאחריות: "אני מאמין שיהיו לנו עוד דקות טובות. אני אעבוד ואלחם עבורן. אני בטוח שאזכה בעוד אליפויות חוץ מהשמונה שזכיתי בהן ופעמיים באליפות אירופה". לדבריו אם רק העונה נחשבת הוא היה נבחר למנג'ר הכי גרוע. "אם היו בוחנים רק את חצי השנה האחרונה אז הייתי אלוף בליגה הכי קשה בעולם. אבל כשהקריטריון הוא מתחילת העונה אז אני המנג'ר הכי גרוע. אני מאמין שאזכה בעוד עשר אליפויות בקריירה שלי".

 

בתוך כך אמר המנג'ר שהוא לא מתכוון לסיים את הקריירה שלו בצ'לסי והוא מוכן לחזור לאינטר איתה זכה בסקודטו. "האם אני יכול להישאר בצ'לסי עוד 15 שנה? לא מאמין. הכדורגל המודרני לא ירשה זאת".

 

ונגר. חוקים אחרים? (gettyimages)

 

מוריניו שוב בחר להשתלח בארסן ונגר כשאמר: "קשה לי לקבל שמאמנים אחרים שמשתמשים בשפה כמו שלי לא מקבלים עונש. אולי השפה שלי לא מושלמת, אבל מובנת מספיק. אני רוצה לדעת מה ההבדל בין שופט פחדן (מה שהוא אמר) לשופט חלש ונאיבי (מה שונגר אמר). אני אגיד לכם מה ההבדל קנס של 50 אלף ליש"ט והרחקה למשחק אחד".

 

מוריניו גם הזכיר את העובדה שונגר דחף אותו במשחק עונה שעברה ויצא בלי פגע: "אנחנו יודעים שאנשים יכולים לדחוף מאמן בשטח הטכני ואין בעיה. הדבר היחיד הטוב שיצא מההחלטה נגדי הוא שמנג'רים יכולים לרשום מילון: 'פחדן' יביא עונש, אבל להגיד חלש ונאיבי על שופט בינלאומי יעבור בשתיקה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ