תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

באדיר: "נלמד מזה". מוגרבי עזב כשהוחלף

באדיר: "נלמד מזה". מוגרבי עזב כשהוחלף
מאמן הפועל עשוי לעמוד לדין. החלוץ עשוי לא להגיע לאימון סכנין

הפועל ת"א הובכה הערב (שבת) עם 4:0 מול בני סכנין. וואליד באדיר שעמד על הקווים ללא תעודת הפרו, הורחק בהפסקה אחרי שהתרעם על הרחקת רם שטראוס. במחצית המשחק כאמור וואליד באדיר התעמת עם שופט המשחק ארז פפיר שהחליט להרחיקו. המאמן הצעיר לא היה מודע לכך שהוא מורחק ולאחר כמה דקות בלבד הוא עלה ליציע. במשך דקות ארוכות במהלך המחצית השנייה באדיר העביר הוראות לספסל, דבר אשר אסור על פי החוק. המאמן צפוי לעמוד לדין משמעתי והוא עשוי לקבל עונש הרחקה.

 

מנגד, אצל היריבה חזרו לנצח אחרי ה-3:1 לבית"ר ירושלים. לא הכל עבר שקט כאשר פיראס מוגרבי זעם כשהוחלף בהפסקה. ייתכן והחלוץ יבקש לעזוב את הקבוצה בינואר.

 

 

וואליד באדיר שספג הפסד ראשון בתור מאמן הפועל ת"א אמר בסיום: "כשאתה מתכונן למשחק ומקבל כזו הרחקה המשחק משתבש. השער השני שבר אותנו. נלמד מזה ונתקן במשחק הבא. יש גם הרבה דברים טובים. נעשה את המקסימום כדי להשתפר".

 

באדיר התייחס לאיך שקבוצתו נראתה: "השחקנים האלו זה כמו הילדים שלי. זו משפחה עבורי ונסתכל קדימה. על ההרחקה שלו אמר: "זה קורה. אני בן אדם ולומדים מכל דבר כזה".

 


שחקני סכנין חוגגים. לא הכל עבר חלק (עדי אבישי)

 

המגן, איעד אבו עביד אמר: "קיבלנו אדום בהתחלה וזה שיבש לנו הכל, אך אסור לנו להראות ככה בכל מקרה. זה חלק מהכדורגל ואני מתנצל בפני הקהל. יהיה לי קשה לישון ה בלילה אבל צריכים להיות חזקים ולהסתכל קדימה למשחק נגד באר שבע". על התפקוד של החלק האחורי: "זה לא צריך להיראות ככה מול כל קבוצה. אחרי האדום היה קשה לחזור, ובטח כשמדובר בשוער".

 

על העתיד אמר: "אנחנו שווים הרבה יותר ממזה, זה ייקח זמן. מכיוון שהחלפנו סגל שלם, צריך סבלנות ואופטימיות. וואליד איתנו עכשיו וטוב לנו איתו. לא מתעסקים בנושא של עמדת המאמן, אלא ההנהלה ובינתיים אנחנו מרוצים עם וואליד".

 

אלי כהן: "היה חשוב לנצח. מוגרבי? סתם רגע של עצבים"

 

לא הכל עבר חלק במשחק מבחינת סכנין. החלוץ פיראס מוגרבי הוחלף בהפסקה לאחר דין ודברים עם המאמן אלי כהן. מוגרבי עשוי שלא להגיע לאימון הקבוצה וייבקש לעזוב ככל הנראה. היו"ר מוחמד אבו יונס צפוי שלא לעמוד בדרכו, אך במקרה זה מוגרבי לא ישחק עד ינואר שכן חלון ההעברות סגור.

 

מאמן סכנין, אלי כהן אמר בסיום: "היה חשוב לחזור לנצח אחרי ההפסד לבית"ר. השער השלישי חתם את התוצאה למרות שזה לא היה מהמשחקים הגדולים שלנו".

 

על התקרית עם פיראס מוגרבי שהורחק: "זה דברים שקורים. פיראס בחור יוצא מהכלל וזה רק רגע של עצבים".  על העתיד אמר: "היה חשוב לנו לחזק את הקבוצה. צירפנו גם את הילאל מוסא וגם פאביניו הברזילאי. הפנים קדימה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ