תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טל בן חיים: "השופטים לא השפיעו בפנדל לזכותי"

טל בן חיים: "השופטים לא השפיעו בפנדל לזכותי"
החלוץ שנשלח לעמוד בין הקורות: "לא משנה מי היה שוער ומי חלוץ"

אלו משחקים של אופי. אז אולי היכולת לא משכנעת במיוחד, אולי השופט סייע, אבל התירוצים לא מעניינים. המוליכה והאלופה מכבי ת"א צלחה הערב (שבת) משימה קשה עם 1:2 על מכבי פ"ת במושבה בעשרה שחקנים.

 

הצהובים לא גילו יכולת מרשימה, אך קרלוס גרסיה ופנדל מפוקפק של ערן זהבי העניקו ליוקאנוביץ' עוד שלוש נקודות. גם הרחקה של דניאל ליפשיץ בבכורה, לא שינתה וטל בן חיים החלוץ שמר על רשת נקייה בדקות שהחליף את השוער.

 

 

המאמן, סלבישה יוקאנוביץ' אמר בסיום: "עשינו הרבה טעויות, זה היה מסובך. בסוף בן חיים עשה את העבודה שלו. לשחק במכבי אתה צריך שתהיה לך אישיות ואופי מתאימים כדי להיות בכל מקום ובכל סיטואציה".

 

הסרבי נשאל אם הוא חש לחץ על קבוצתו ואמר: "אין עלינו לחץ. אנחנו במקום הראשון אחרי שבעה משחקים. נצטרך להתרכז ולהיות רגועים על המגרש.

 


שחקני מכבי חוגגים במושבת (עדי אבישי)

 

על הסגל החסר כתוצאה ממשחקי הנבחרת הוסיף: "היו לנו חסרונות. אני בטוח שעוד יהיו לנו קשיים במהלך העונה. אבל נראה יכולת טובה יותר ממכבי ת"א".

 

בן חיים: "אין דילמה לגבי הפנדל. שופטים זה חלק מהמשחק, יכול להיות שהשפיעו, לא בפנדל".

 

על הסיטואציה בשער אמר: "אתה עושה מה שצריך כדי לנצח. מכבי פ"ת קבוצה מצוינת. אין משחקים קלים בכדורגל, עשינו את העבודה. לא משנה מי היה שוער ומי היה חלוץ. חוץ מהשוערים אני הכי טוב בקבוצה".

 

על הפרשה בנבחרת אמר: "מבחינתי יש קצת רעש מסביב, זה לא ממש עניין אותי. היה מאכזב מבחינת תוצאות, אבל מהרגע שזה הסתיים, כל כולי הייתי במכבי ת"א".

 

לקראת פורטו אמר: "יהיה קשה פי שתיים. זה במה אחרת, יהיה מאוד קשה אבל זה משחקים שיש לנו רק מה להרוויח מהם".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ