תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"כדורגלן אנגלי צולם במהלך שלישייה ונסחט"

שער העיתון. פרשה חדשה בממלכה | צילום: מסך
"הסאן": שחקן הנבחרת התלונן על סחיטה באיומים. הסרטון הופץ ברשת
לפי העיתון 'הסאן', יש שערוריית סקס חדשה בממלכה. הבוקר פרסם העיתון כתבת ענק לפיה כדורגלן נבחרת אנגליה נסחט אחרי שצולם בנייד במהלכה של שלישיה. 
 
השחקן פנה למשטרה אחרי שאויים בפרסום הוידיאו שאורכו 8 שניות. בסרט הוא נראה במיטה עם גבר נוסף ואישה. השוטרים לקחו ברצינות את התלונה והחלו לחקור. לטענת העיתון, ניתן לזהות בקלות את השחקן שמוכר על ידי מיליונים, אבל שמו לא נחשף.
 
 
הקליפ נפתח כאשר אדם אחר מצלם את השחקן. לאחר מכן ניתן לראות את האישה איתה בילה, ואז המצלמה מאירה על השלושה שנמצאים יחד במיטה. בכתבה ישנם תיאורים מפורטים על הנעשה בחדר המיטות. האישה שפניה לא נחשפו לא ידעה שצולמה. 
 
הגבר השני הוא חבר ותיק של השחקן. לפי הרמז הזה בכתבה אפשר להבין מדובר לא בכדורגלן צעיר במיוחד של הנבחרת. הסרט דלף לאנשים אחרים שהשחקן גדל איתם מילדות והאיום לפרסם אותו נעשה לפני שלושה שבועות. 
 
השחקן עשוי לעמוד לדין בהתאחדות לכדורגל על עבירה נגד הקוד האתי בנבחרת בטענה שאיפשר להפיץ את הסרט, אבל לטענת השחקן לא הוא עשה זאת. הקוד אומר ש"שחקני הנבחרת הם שגרירים של המדינה ועליהם להתנהג בהתאם. הם חייבים לעשות זאת גם כשאינם במדים של הנבחרת". המשטרה אישרה שהיא חוקרת תלונה מה-2 באוקטובר. 
 
בעבר היו מקרים רבים של שחקנים שעשו זאת. בקיץ האחרון היו אלה שלושה משחקני לסטר סיטי שצילמו אורגיה בביקור בתאילנד והודחו מהקבוצה. אחד מהם היה בנו של המנג'ר הקודם, נייג'ל פירסון. 
 
ב-2004 נערה בת 17 טענה שנאנסה על ידי חבורה של אנשים בהם שני שחקני הפרמיירליג. ב-2000 הואשמו כדורגלנים שצילמו עצמם עושים סקס בחופשה בקפריסין. ב-2007 קטע וידאו של מיקה ריצ'ארדס נשלח ל'ניוז אוף דה וורלד'. 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ