מעבר זריהן אושר, אשדוד מסרבת לשחררו

מעבר זריהן אושר, אשדוד מסרבת לשחררו זריהן חוגג. בקרוב באדום | צילום: עדי אבישי
המועדון הדרומי מסרב לשחרר החלוץ להפועל ת"א ויעתור לביה"ד

הפועל תל אביב קיבלה הערב (ראשון) חיזוק אחרי שבית הדין של ההתאחדות לכדורגל קיבל את ערעור המועדון בסוגיית רישומו של חלוץ מ.ס אשדוד, ניב זריהן, אחרי שבבקרה התקציבית סירבו לאשר את העסקה בתום חלון ההעברות בטענה שהפועל איחרה.


כאמור החליט בית הדין של ההתאחדות שלא לקבל את עמדת הבקרה ואיפשר לשחקן לעבור לחודורוב באופן מיידי. חלוץ הנבחרת הצעירה צפוי להגיע כבר מחר לאימון הפועל תל אביב ויצטרף לחבריו החדשים.


למרות החלטת בית הדין, במועדון מהלאומית מסרבים לשחרר את החלוץ. מהמועדון נמסר: "מ.ס. אשדוד לא תאפשר העברת ניב זריהן להפועל ת"א. מבחינת המועדון עסקת ההשאלה לא רלוונטית, בטח לא לאחר חלוף כל כך הרבה זמן. בהמשך הוסיפו: "אשדוד תעתור מחר בבוקר לבית הדין של ההתאחדות לכדורגל. השחקן קיבל הוראה להגיע לאימון הקבוצה מחר.


בתוך כך, במועדון לא התרגשו יתר על המידה מהתבוסה לסכנין וטוענים שבסגל הנוכחי ולאור היעדר מאמן, חוסר יציבות הוא דבר שימשיך לאפיין את הקבוצה בשבועות הקרובים.

 
 
במקביל, אמיר כבירי, נכנס אתמול לחדר ההלבשה בסיום ההפסד לסכנין (4:0) וחיזק את השחקנים. "אני נותן לכם את כל הגב, מאמין בכם ואנחנו נדע משחקים טובים יותר", אמר בעלי האדומים לשחקניו. כבירי גם חיזק את ידו של המאמן וואליד באדיר שהורחק במחצית, ואמר כי גם בנושא זה הוא נותן את הגיבוי המוחלט למרות ההרחקה.
 
 
הבעיה הגדולה של הפועל תל אביב כעת היא לקראת המחזור הבא מול הפועל ב"ש, כאשר שני השוערים הראשונים של הקבוצה פצועים וגם השוער השלישי, רם שטראוס, הורחק אמש ולא יעמוד לרשות הקבוצה. מסתמן כי השוער הצעיר בן ה-18 שנכנס אתמול כמחליף, דודי אלון ישחק ויערוך הופעת בכורה בהרכב.
 
בנוגע למינוי מאמן חדש לקבוצה, נראה כי כבירי למרות מסריו הברורים של אלי גוטמן וסביבתו כי הוא מעדיף שלא לעבוד בחודשיים הקרובים, ינסה להחתים את מאמן הנבחרת היוצא. אם המהלך לא יבשיל במהרה, לא מן הנמנע כי החיפושים אחר מאמן זר ישובו לראש סדר העדיפויות בשבוע הבא.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ