תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בן שמעון צפוי להרחקה בעקבות דו"ח השיפוט

בן שמעון צפוי להרחקה בעקבות דו"ח השיפוט
גרינפלד כתב על המאמן: "צעקות אלימות ומאיימות". גם באדיר לדין

בתום המשחק אתמול (שבת) באצטדיון המושבה בין מכבי פ"ת למכבי ת"א, תקף רן בן שמעון מילולית את שופט המשחק אוראל גרינפלד בעקבות הרגשת קיפוח של השופט, שלטענת מאמן מכבי פ"ת לא קבע פנדל לזכות קבוצתו אך פסק בעיטת עונשין לזכות מכבי תל אביב, שלמעשה העניקה לצהובים את הנקודות.

 

בן שמעון טען בסיום המשחק כי אכן ניגש לגרינפלד, אבל ציין כי אמר לו בנועם את דעתו עליו: "אתה לא מתבייש לשפוט ככה? זאת בושה שאתה שופט בכלל".

 

 

מנגד, דו"ח השופט גרינפלד הוגש הבוקר להתאחדות לכדורגל - ומדובר בדו"ח חמור שהוביל להעמדתו של בן שמעון בפני ועדת משמעת והוא צפוי לעונש הרחקה ארוך.

 

בדו"ח נרשם: "למרות הבקשות של צוות השיפוט מבן שמעון להפסיק, המאמן המשיך בצעקות רועמות, אלימות ומאיימות". 

 

בן שמעון יועמד לדין בסעיף של העלבת שופט, והוא לא יהיה היחיד שביום רביעי יתייצב בבית הדין - גם וואליד באדיר, מאמן הפועל ת"א, צפוי להיענש בגין התנהגות בלתי הולמת.

 

באדיר. יגיע ברביעי לבית הדין גם כן (עדי אבישי)

 

במכבי פתח תקווה שקלו הבוקר לבקש מאיגוד השופטים לפסול את השופט גרינפלד ממשחקי הקבוצה, אלא שהובהר להם כי אין יותר בקשות כאלו בהתאחדות לכדורגל.

 

בהתאחדות רואים בחומרה את האמירות של רן בן שמעון כמו גם את ההתפרצות בתקשורת של יו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר, אבי לוזון.

 

נשיא מכבי פתח תקווה עמוס לוזון ניגש בסיום לשופט גרינפלד ושאל אותו אם הוא ראה את הנגיעה ביד של איתן טיבי ברחבה, שחייבה כדור מ-11 מטרים. לוזון חשב כי השופט לא ראה ולכן התעלם, אבל הופתע כשגרינפלד השיב לו "ראיתי את המהלך".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ