תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברדה התמוגג: "מליקסון זה הניימאר שלנו"

ברדה חוגג בטדי. מרתון ארוך | צילום: דני מרון
בב"ש חגגו ניצחון שני רצוף ומקום שני. הקפטן: "זה מרתון ארוך"

הפועל באר שבע חגגה אמש (שני) בגדול. האדומים רשמו ניצחון שני רצוף והתקרבו כדי שלוש נקודות למכבי ת"א. יכולת נהדרת של מאור מליקסון כמנצח הראשי, בתוספת שערים של טוני וואקמה ואליניב ברדה העניקו הרבה אופטימיות לפרויקט בבירת הנגב.

 

החלוץ והקפטן, אליניב ברדה שכבש את השלישי דיבר אחרי המשחק תחילה על המצב הביטחוני: "אנחנו לא רגילים לזה, ולא רוצים להתרגל. לא נעים, אבל בסופו של דבר אנחנו מתעסקים בספורט, רוצים לשמח את הקהל והאנשים כמה שיותר. אני שמח על הניצחון. אני שולח מפה איחולי החלמה לפצועים. יש דברים יותר מצערים, אז אני משתתף בצער המשפחות. מגיע לקהל שהגיע שאפו, משני הצדדים. אני שמח שידינו הייתה על העליונה. בית"ר קבוצה טובה מאוד אבל נתייחס לעצמנו. עשינו ניצחון חשוב במגרש קשה".

 

 

על ההעפלה למקום השני הוסיף: "אנחנו במחזור שביעי, אלו גישושים של תחילת העונה. אנחנו בכיוון הנכון, אבל יש לנו מרתון לרוץ העונה. זה אחד הדברים שהיו לנו יותר חשובים, ליצור המשכיות. זה לא נגמר, כי אנחנו מארחים את הפועל. אולי התוצאות קצת פחות טובות אבל אנחנו מכבדים אותם".

 

על הרוטציה והעובדה שקיבל את חולצת ההרכב: "כל שחקן בכל רגע נתון צריך להוכיח שהוא צריך לשחק. לא משנה מה גילו. למאמן יש בחירה גדולה, מגוון של שחקנים בכל העמדות. אני בטוח שבכר עושה את החישובים שלו. כקבוצה ננצח וכקבוצה נפסיד".

 


וואקמה עם ה''ניימאר של ב"ש" (דני מרון)

 

על היכולת ההתקפית הטובה והעובדה שהוחלף: "אני שמח, זה נעשה בצורה קבוצתית יוצאת מן הכלל. חייב לפרגן למליקסון שעשה משחק ענק. הוא הניימאר שלנו, מגיע לו שאפו גדול. החילוף שלי? כבר התנצלתי והסברתי שאני שחקן טוטאלי. הבחירה לחזור לא הייתה סתם. היה נוח לצאת כשהקבוצה מובילה. גם אני למדתי מזה, הקבוצה הזאת כל כך חשובה ללבי ולכן אני לוקח ללב".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ