תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"מחכים שאכשל, יש לי קריירה לא נורמלית"

מוריניו. יצא למתקפה | צילום: Gettyimages
מוריניו ירה לפני קייב (21:45, ספ'1): "לא אהבתי את ההיסטריה סביב קלופ"

ז'וזה מוריניו חייב ניצחון על דינמו קייב (ישיר בספורט1 וב-HD החל מ-21:40) על מנת לשפר את סיכויו לעלות מהבית המוקדם באלופות. בפעם היחידה שצ'לסי שיחקה באוקראינה היא הפסידה 2:1 לשחטאר דונייצק.

 

מוריניו העניק ראיון ל'דיילי מייל' והבהיר: "הלחץ שאני מרגיש זה בגלל שאני דואג להלחיץ את עצמי. אנשים מחכים לרגעים שליליים אצלי, כי זה מוכר להם עיתונים, מוכר בתקשורת. אני לא מרגיש לחצים שהיו לי בעבר, כי יש מאחורי היסטוריה של הצלחה. לצערי בכדורגל יש תרבות של העיט. כשהם מרגישים שמשהו מתחיל לקרות הם כבר מעופפים מעליך".

 

 

המיוחד מתח ביקורת על הפרשנים ועל מנג'רים שמבקרים אותו: "כשהייתי בלי ג'וב ב-2007 אחרי שרומן אברמוביץ' פיטר אותי לא ניצלתי את ההזדמנות להיות פרשן ולעופף כמו עיט סביב מגרשים אחרים ומנג'רים אחרים שהיו בצרות. הייתי שקט, חיכיתי לקבל ג'וב. לפרשנים יש היום ג'וב חשוב מאוד. כמה מהם מגלים אומץ רב ומותחים עלי ביקורת. למתוח עלי ביקורת עם ההיסטוריה של ההישגים שיש לי אתה צריך להיות מאוד אמיץ. מי עושה את זה? גארי נוויל, ג'יימי קארגר וכמובן ארסן ונגר".

 

מוריניו גם עקץ את תופעת ה"קלופמאניה": "אני לא אוהב את זה שמפטרים מנג'ר כמו ברנדן רוג'רס ואחר כך עושים חגיגות מהמנג'ר החדש שהגיע. אין לי כלום נגד קלופ, הוא חבר שלי, אבל לא אהבתי את זה שאנשים נרגשים מכך שמנג'ר חדש מגיע. אני לא אוהב לשמוע ששחקן אומר 'עכשיו אנחנו ניתן יותר עבור המנג'ר החדש'".

 

 

 

על המשבר של צ'לסי אמר: "אף פעם לא הפסדתי כמות כזו של משחקים בשלושה חודשים. אני לא חושב שהקריירה שלי נורמלית. אם אתה זוכה בכל כך הרבה תארים ובאופן קבוע זה לא נורמלי. ב-15 שנים זכיתי ב-22 תארים. רק בשנה אחת לא זכיתי. ההצלחה הזאת יצרה קינאה בי ולכן רבים שמחים שצ'לסי מתקשה. אני לומד דווקא להיות מאושר בהצלחות של אחרים". מוריניו העיד בפרט מעניין: "אני חי בעולם אחר מאשר כולם. אין לי הרבה חברים בעולם הכדורגל". 

 

בתוך כך לפי ה'דיילי מייל' מוריניו ממשיך להתעלל באדן הזאר אותו ספסל למשחק הליגה נגד אסטון וילה ואמר שהוא יחזור רק כשילמד לעשות גם הגנה. למרות חסרונו של פדרו הפצוע, מוריניו לא הבטיח שהלבגי ישוב להרכב: "לא אגלה אם הוא ישחק. איך הוא התאמן אחרי שסופסל? כמו שאדן מתאמן", התחכם המיוחד.

 

בתוך כך, פרסם ה'סאן' שההתאחדות לכדורגל החליטה כבר כעת להפעיל עונש הרחקה למוריניו לשבוע אחד לאחר שהטילה עליו קנסות בסך 101 אלף ליש"ט מאז חזר לפרמיירליג בגלל הביקורת שלו נגד ההתאחדות והשופטים וזה לא עזר.

 

הרכבים משוערים:

 

דינמו קייב: שובקובסקי, וידה, דראגוביץ', סילבה, אנטונס, סידורצ'וק, גרמאש, ולוסו, יארמולנקו, דרליס, מוראיס

 

צ'לסי: בגוביץ', קייהיל, זומה, באבה, אספיליקווטה, פברגאס, מאטיץ', הזאר, אוסקר, וויליאן, קוסטה

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ