תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יוקאנוביץ': "לא מאוכזב, אנחנו בתהליך למידה"

יוקאנוביץ'. עדיין ללא נקודות | צילום: אודי ציטיאט
המאמן אחרי ה-2:0 לפורטו: "הגיע לנו פנדל". זהבי: "לא קטנים ומסכנים"

מכבי ת"א נראתה הערב (שלישי) בדרגאו טוב יותר, אפילו איימה על השער מדי פעם והרגישה שהיא יכולה להשיג נקודה ראשונה או לכל הפחות שער ניחומים. בסופו של דבר זה נגמר בהפסד 2:0 לפורטו, שמשאיר את הצהובים במקום האחרון עם 0 נקודות.

 

"זה לא תירוץ, אבל הגיע לנו פנדל בהתחלה וגם השער השני היה אולי מנבדל", אמר סלבישה יוקאנוביץ' בסיום, "הגענו עם הרבה תשוקה להבקיע, אבל זה לא קרה. אנחנו בתהליך למידה שלוקח זמן. עשינו היום עבודה נהדרת ונתנו את המקסימום. זו סיטואציה מסובכת עבורנו. אני לא מאוכזב, אבל רצינו להעניק יותר שמחה לאוהדים שלנו".

 

 

המאמן הסרבי של הצהובים לא מאבד תקווה לקראת הסיבוב השני של שלב הבתים: "זה לא סוף הדרך מבחינתנו, יש עוד שלושה משחקים לפנינו, כולם חשובים וגדולים. אני מצפה לראות משחק יותר איכותי שלנו בהמשך".

 

בן חיים על הדשא. עדיין ללא שער (אודי ציטיאט)

 

"אנחנו אומנם לא מרוצים מהתוצאה, אבל מההופעה דווקא כן", הוסיף דור פרץ, "אנחנו יכולים להיות גאים במשחק שלנו ובמצבים שיצרנו. לא הבקענו ואנחנו מקווים שזה יקרה במשחקים הבאים. לא ציפיתי לשחק כל כך מהר בליגת האלופות, אבל אני מוכן בכל משחק, גם בליגה וגם בצ'מפיונס, ואני שמח שזה קורה ובקצב שלי".

 

"לא נראינו קטנים ומסכנים, הגענו למצבים ושיחקנו חיובי", אמר ערן זהבי, "עשינו טעויות קטנות שהן שכר הלימוד ברמה הזאת ואנחנו צריכים ללמוד מהטעויות הללו ולא לחזור עליהן. ניסינו לשחק כדורגל חיובי ועשינו הרבה דברים יפים. שיחקתי פעם עם הפועל ת"א וידעתי שהפערים גדולים, גם אז במחזורים הראשונים לא צברנו נקודות ולא הצלחנו להבקיע, אבל למדנו ממחזור למחזור ואני מקווה שככה יהיה".

 

זהבי. שיחקנו חיובי (אודי ציטיאט)

 

"פורטו הבטיחו את העלייה, ואם הם עלו ממקום ראשון מבית כזה זה אומר משהו", הוסיף הקפטן, "אני לא מסתכל על עצמי אישית, אלא על זה שכקבוצה אנחנו צריכים להתקדם. קשה יותר פה ולא מגיעים להרבה מצבים, אז זה קשה לבוא לידי ביטוי. אם קבוצתית נלמד מהמצבים אז נתקדם. אני פה בשביל לנסות לעזור לקבוצה כמה שיותר, והתפקיד שלי הוא לקחת אחריות ולנסות ליצור מצבים. הייתה חסרה לנו סבלנות בשליש האחרון של המגרש". 

 

גם גל אלברמן סירב להתייאש ובחר להסתכל על הצד החיובי: "לאורך דקות מסויימות הרגשנו במשחק. אנחנו חוזרים על אותם דברים וקצת נמאס להגיד את זה, אבל עובדתית אני חושב שאנחנו כן משתפרים ממשחק למשחק למרות שזה לא מתבטא עדיין בתוצאות. אנחנו רוצים להשתפר עוד ולהיראות שווים בחלק גדול יותר מהמשחק. פגשנו יריבה קשה היום, שבחלק מהדקות כן הרגשנו שווים מולה". בנוגע לציפיות הוסיף: "התקשורת והקהל שלנו יצרו את רף הציפיות. אני לא יודע איך זה נראה, אבל אני מרגיש שזה נראה שאנחנו כן רוצים. אנחנו באמצע הדרך ואני מקווה שנצליח בסופו של דבר לצבור נקודות".

 

לפני המשחק נעצרו ארבעה מאוהדי מכבי ת"א שהדליקו אבוקות. הם נלקחו לתחנת המשטרה המקומית ועברו תשאול.

 

הקהל הצהוב מדליק אבוקות לפני המשחק (אודי ציטיאט)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ