תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עניין של הרגל: אופ"א תעמיד לדין את מוריניו?

מוריניו. לא יכול להיגמל | צילום: Gettyimages
האשים את השופט בתיקו 0:0 עם קייב: "היה חלש ונאיבי, הגיע לנו פנדל"

זו'זה מוריניו פיתח אלרגיה לשופטי כדורגל. הוא לא מסוגל לסיים משחק ללא הערות נגד השיפוט. צ'לסי הוכיחה שהיא עדיין לא הקבוצה שזכתה בתואר אלופת אנגליה בשנה שעברה, כשסיימה רק ב-0:0 בחוץ מול דינמו קייב וכרגע היא בסכנה שלא תעלה לשמינית הגמר כשהיא מדורגת רק שלישית בבית של מכבי תל אביב.

 

רק 24 שעות אחרי שההתאחדות האנגלית הציעה למוריניו לסתום את הפה אחרת יורחק ממשחקי ליגה, הוא שוב פתח את הפה נגד השופטים במשחק בקייב וכעת עשוי להיות מוענש על ידי אופ"א בהרחקה מהמגרש.

 

 

מוריניו אמר על השופט דאמיר סקומינה מסלובניה: "השופט היה חלש ונאיבי - הגיע לנו פנדל. אני לא יכול להבין למה יש שופט רחבה אם הוא לא מקבל החלטה כל כך ברורה. לא קיבלנו פנדל במצב קריטי. פגענו בקורה פעמיים, היו לנו הזדמנויות, ההופעה ההגנתית שלנו הייתה טובה מול קבוצה מסוכנת. היה רע אם היינו מפסידים. ההופעה הייתה טובה, לא ספגנו וכולם נלחמו אחד בשביל השני".

 

טרי. "רואים את הרעב של השחקנים" (gettyimages)

 

המיוחד הוסיף: "שוב חסר לנו מזל כי עם קצת מזל היינו מנצחים. זה בסדר. הגורל בידיים שלנו. יש לנו עוד שני משחקי בית ואחד בישראל, כך שאנחנו תלויים בעצמנו".

 

גם ג'ון טרי שרשם משחק שני ברציפות בקבוצה אמר: "לא השגנו את התוצאה שרצינו, אבל אפשר לראות את ההקרבה והרעב של השחקנים. אתה לא זוכה בתארים שנה אחרי שנה בלי זה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ