תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

איתן טיבי: "ניצחון בליגת האלופות עוד יגיע"

טיבי. \הגיע לנו שער\ | צילום: אודי ציטיאט
בלם מכבי ת"א לאחר ההפסד לפורטו (2:0): "רואים את קו ההתקדמות שלנו"

למרות יכולת טובה מול המארחת פורטו, ירדו אתמול (שלישי) שחקני מכבי ת"א מאוכזבים לאחר הפסד נוסף (2:0) בליגת האלופות, שמציבים אותם בסיום הסיבוב הראשון במקום האחרון בבית עם אפס נקודות ואפס שערים.

 

"היינו יותר טובים מבשני המשחקים האחרונים" אמר איתן טיבי בראיון לאתר הרשמי של מכבי ת"א. "אנחנו יוצאים מאוכזבים כי רצינו תוצאה טובה והגיע לנו. השער שאנחנו מחכים לו כל כך לא הגיע היום. כדי לנצח צריך להבקיע. לצערי עוד לא הצלחנו בליגת האלופות אבל זה יגיע. כמו שרואים את קו ההשתפרות שלנו אני בטוח שגם השערים יגיעו. הדבר שהיה חסר היה גול כדי לצאת עם תוצאה טובה. אולי זה היה מכניס אותנו לטירוף, אולי מלחיץ את פורטו, אבל זה לא קרה".

 

 

על ספיגת השערים אמר: "זה לא עניין של ריכוז. כשאתה מתמודד מול קבוצה גדולה, ככל הנראה שהקבוצה תגיע למצבים מולך. לצערי הם הבקיעו, אנחנו גם הגענו למצבים אך לא הבקענו. ברמות הגבוהות רואים את הפערים הללו".

 

פרץ. "הראינו שיש לנו קבוצה" (אודי ציטיאט)

 

על תפקידו החדש (מגן ימני) מול פורטו: "כשהמאמן בא ואמר שאני הולך להיות מגן עשיתי את ההתאמות הכי טובות שלי. אמנם זה לא התפקיד הטבעי שלי אבל אעשה הכל כדי שאעשה תצליח גם איתי כמגן ימני. לא חשבנו שיהיה יותר קל, ידענו מול איזה קבוצות נתמודד אבל אני שמח שיש התקדמות וזה לא מובן מאליו. מקווה שבמשחקים הקרובים נראה גם תוצאות".

 

דור פרץ הוסיף: "מבחינתי משחק שני בליגת האלופות בהרכב ביחד עם משחקי ליגה ומשחק בנבחרת, זה מרגיש נהדר. הגענו לפה היום ומבחינת התוצאה אנחנו מאוכזבים, אבל הדרך שלנו וההופעה שנתנו פה הראו שיש לנו קבוצה. אנחנו גאים ומאוכזבים מהתוצאה. ניקח מהמשחק הזה שעמדנו שווה בשווה מולם, הגענו למצבים והיינו במשחק. לא יודע מתי יגיעו הנקודות, אך אם זו היכולת אני חושב שאנחנו בדרך הנכונה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ