תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קייב ושלוש פורטוגליות עוקבות אחרי טב"ח

בן חיים. הוכיח שהוא יכול להתמודד ברמות הגבוהות | צילום: אודי ציטיאט
הקבוצות התרשמו ממשחקו מול פורטו. האוהדים העצורים, קיבלו קנס ושוחררו

ויטוריה שטובל, בואבישטה ומרטימיו וכמו כן דינאמו קייב שלחו סקאוטים למשחק של פורטו אתמול (שלישי) נגד מכבי תל אביב במטרה לעקוב אחרי שחקנים ישראלים והתרשמו בעיקר ובעצם אך ורק מטל בן חיים. לעומת זאת, לפי מקורות בפורטוגל ערן זהבי לא הרשים אותם.

 

לפי מקורות באוקראינה בן חיים החלוץ ופרדראג ראיקוביץ' עשויים לקבל הצעות בינואר לעבור לדינאמו קייב. בפורטוגל לעומת זאת מעוניינים בבן חיים ומעבר לקבוצות אלה יכול לתת לו שדרוג כדי להגיע לקבוצות הגדולות באמת. אתמול היו נציגי קבוצות גם מאנגליה, הולנד, ספרד, צרפת ומליגות קטנות יותר באצטדיון הדרגאו.

 

 

טל בן חיים היה אתמול השחקן השדה הבולט במכבי ת"א. ובמספר פעולות במחצית הראשונה הוכיח שהוא יודע להתמודד עם שחקנים כגון ברונו אינדי מקסי פרירה ומיגל לאיון. כזכור, בן חיים וזהבי ויתרו על הצעת ענק בקיץ לעבור לסין.

 

אוהדי מכבי ת"א. למצולמים אין קשר לידיעה (אודי ציטיאט)

 

בתוך כך, מכבי תל אביב המריאה מפורטוגל לישראל ותמשיך בארץ את הטיפול בפרשת מעצרם של שש אוהדי הקבוצה, המוכרים היטב במועדון. משטרת פורטוגל עצרה את האוהדים לאחר שזוהו בצילומי האבטחה כשהם מקיימים צעדה במרכז העיר ומדליקים אבוקות וחזיזים אותם רכשו בעיר. שלושה אוהדים מתוך התשעה שוחררו הבוקר על ידי המשטרה ויטוסו הלילה ארצה. האחרים המתינו להחלטת השופט מקומי, שגזר עליהם קנס של 200 יורו ושחרר אותם ממעצר. 

 

הצהובים ממתינים לדו"ח משקיף המשחק שיוגש לאופ"א וברור שהמועדון יעמוד בפני ועדת משמעת וצפוי לקנס כספי או עונש על תנאי למשחק אחד ללא קהל בישראל. במכבי תל אביב הזהירו את האוהדים לפני המשחק להימנע ממקרה דומה של אוהדי בית"ר ירושלים בשרלרואה. האמירות והבקשות לא נענו וכבר לפני המשחק התקיימה תהלוכה בה הודלקו עשרות אבוקות כמו גם במשחק עצמו. במכבי תל אביב מאמינים כי העובדה שהאוהדים צולמו והוזהרו לא יביאו לעונש חמור.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ