תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסי מוכן לעזוב, המנצ'סטריות אחריו

מסי. הייתכן? | צילום: Gettyimages
ה"סאן" טוען כי הסיבה היא המשפט על העלמת מס בספרד, ואיך קשורה ריאל?

פחות מיממה אחרי שליאו מסי התראיין ל"יאהו ספורט" ואמר: "טוב לי כרגע בקבוצה של החיים שלי ובליגה הספרדית" יצא העיתון ה"סאן" בכותרת ענק ששתי המנצ'סטריות וצ'לסי ינסו לרכוש הקיץ את הפרעוש לאחר שקיבלו ממנו רמז שזה אפשרי ויש על מה לדבר.

 

 

שלוש הקבוצות כבר גיששו בחודשים האחרונים אצל נציגיו של השחקן האם יש על מה לדבר. אחת מהן יצרה קשר פעמיים בשבוע האחרון. השלוש לראשונה מאמינות שאפשר לפתות את מסי לעזוב את ברצלונה אחרי 14 שנה בקבוצת נעוריו.

 

 

בעוד שניסיונות קודמים לנסות ליצור איתו קשר נכשלו, המועדונים, על פי הדיווח, הופתעו שהפעם התגובה היתה כזאת שהשאירה פתח לאפשרות שמסי אכן יסכים לעזוב.

 

הסיבה העיקרית היא כנראה המשפט בו מואשמים השחקן ואביו, חורחה מסי, בהעלמת מסים בסך 4 מיליון יורו. כדורגלן ברצלונה עלול להיכנס לכלא ל-22 חודשים. מסי שוחח עם כמה מחבריו בנבחרת ארגנטינה שמנסים לשכנע אותו להגיע לפרמיירליג. שלושת המועדונים משוכנעים שמסי שוקל ברצינות אפשרות כזאת.

 

מי שעומדת בראש התביעה בספרד, מרטה סילבה לאפורטה, שהייתה זמן מה חברה בהנהלת ריאל מדריד תחת פלורנטינו פרס, מתעקשת להעמיד אותו לדין למרות שהיה ניסיון להוציא אותו מהמשפט ולהאשים רק את אביו. רבים סבורים שההתעקשות שלה להאשים גם את ליאו מסי נובעת מקשריה עם הבלנקוס. זאת למרות שמשפחת מסי שילמה את כל החובות שלה ויותר.

 

סעיף השחרור של מסי מברצלונה עומד על 250 מיליון יורו וסכום כזה לא ריאלי גם עבור השחקן הטוב בעולם. ביוני 2017 הוא יהיה בן 30 ותישאר שנה לחוזהו המסתיים בקיץ 2018. ייתכן שברצלונה תסכים למכור אותו במחיר מופחת, אבל עדיין גדול. מכל מקום האנגליות יצטרכו לשלם סכום ההעברה גדול ולשבור את מערך המשכורות שלהם כדי להשיג את השחקן.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ