תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אם צ'לסי תפסיד לליברפול, מוריניו יפוטר?

מוריניו. השאלה היא לא האם יפוטר | צילום: Gettyimages
קלופ יהיה זה שיחרוץ את גורלו של "המיוחד"? גווארדיולה על הכוונת
עיתוני אנגליה ללא יוצא מן הכלל עוסקים הבוקר (שני) בפרשת ז'וזה מוריניו. נראה כי התקשורת בממלכה הגיעה למסקנה שהפורטוגלי קרוב לקבל את הודעת הפיטורין.
 
"הדיילי מייל" לא היה העיתון היחיד שכתב כי הנהלת צ'לסי חזרה לדון בעתידו, שלושה שבועות בלבד אחרי שקיבל גיבוי, זאת בעקבות ההפסד האחרון לווסטהאם (2:1). כעת הסברה היא שהוא יקבל צ'אנס השבוע מול סטוק סיטי בגביע הליגה ומול ליברפול בסטמפורד ברידג' בליגה - ואם יפסיד נגד יורגן קלופ הוא יפוטר, אבל יש הטוענים שזה יקרה עוד לפני כן. 
 
 
העיתון 'טלגראף' הנחשב אמין פרסם שהבעלים של צ'לסי, רומן אברמוביץ', ינסה לשכנע את מאמן באיירן מינכן, פפ גווארדיולה, להגיע לצ'לסי אם מוריניו לא יצליח לתקן את המצב. לפי הידיעה, מתווכים מטעם אברמוביץ' מנסים לדבר עם פפ ועובדים בצורה עצמאית כדי לשכנעו. הכוונה של הבעלים להבטיח את בואו של פפ בקיץ וכך לתת את הג'וב למנג'ר זמני עד סיום העונה, אם כלל הקאטלוני יסכים להגיע. שמו של חוס הידינק שאימן את הקבוצה ב-2009 הועלה כמחליף זמני אם פפ יסכם על הצטרפותו. קרלו אנצ'לוטי יהיה מועמד להיכנס מיידית לתפקיד אם פפ יישאר בבאיירן.
 
המאמן הקאטלוני סירב להצעה דומה ב-2013, לפני שחתם בבאיירן מינכן, אבל מאז גילה שהחלום שלו הוא לאמן בפרמיירליג. מנצ'סטר סיטי היא המועמדת המובילה להחתים אותו אם לא יאריך חוזהו בבאיירן. 
 

 
בצ'לסי קיוו שמוריניו יצליח להתגבר על הפתיחה הכי גרועה של המועדון מזה 37 שנה, אבל ההפסד החמישי העונה בליגה משאיר את הבלוז ללא הרבה ברירות. בהנהלת צ'לסי הבינו שמוריניו איבד את הרסן ולא מצליח אפילו לנהל את עצמו אחרי שהיכה ילד שצילם אותו. אחד מעדי הראייה טוען שמוריניו התבטא כמו ארסן ונגר כלפי השופט ג'ונתן מוס ואמר לו שהוא היה נאיבי וחלש במחצית הראשונה ואחר כך קילל אותו. ההתאחדות מחכה עדיין לדו"ח של השופט, לפיו יוחלט אם להרחיק את מוריניו ועוזרו סילביו לורו או שמא להסתפק בקנס.
 
בצ'לסי אומנם היו שחקנים שנתנו גב למוריניו, אבל אחרים כבר דנו בשאלה האם יישארו בקבוצה אם לא תבטיח את הכרטיס לליגת האלופות שנה הבאה. 

 

 

העיתון 'מירור' כתב שההפסדים של צ'לסי מלווים בפרנויה מצד מוריניו והתנהגות חסרת כבוד, שגורמת בושה לרומן אברמוביץ' ולמועדון שלו. כמו שהיה בריאל מדריד, גם הבעלים של צ'לסי לא אוהב לראות את המועדון שלו בכותרות בגלל עימותים בלתי פוסקתים עם ההתאחדות, העיתונאים ואפילו הרופאה של צ'לסי.

 

לדברי 'המירור', השאלה אם מוריניו יילך כבר לא קיימת אלא רק מתי זה יקרה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ