יוקאנוביץ': "עם הופעה כזו קשה להיות אופטימי"

יוקאנוביץ': "עם הופעה כזו קשה להיות אופטימי" יוקאנוביץ' מנסה למצוא סיבות לאופטימיות | צילום: עדי אבישי
הסרבי לקח קשה את ההפסד. זהבי לא פירגן: "בית"ר לא שיחקה טוב"
רגע לפני הדרבי, ספגה מכבי תל אביב, האלופה, הפסד ביתי 4:2 לבית"ר ירושלים. הצהובים ספגו לראשונה מאז 2012 רביעייה בליגה ולבטח יצטרכו לשים לב למשחק ההגנה.


המאמן סלבישה יוקאנוביץ' אמר בסיום: "אני אחראי לכל מה שקורה. ההופעה שלנו הייתה רעה מאוד, הם היו מהירים יותר. כשסופגים ארבעה שערים, זה טבעי להפסיד. נתנו להם להגיע להרבה הזדמנויות ולא הצלחנו לעצור אותם. הניצחון מגיע לבית"ר".


המאמן הוסיף: "אנחנו עדיין עם אותו מספר נקודות כמו המוליכה, אבל עם הופעה כזו קשה להיות אופטימי להמשך. אנחנו חייבים להשתפר".אלברמן וקרלוס גרסיה עם הראש למטה. לא רגילים (עדי אבישי)


קפטן מכבי ת"א, ערן זהבי אמר: "לא רגילים להפסיד בבית ובטח לא לספוג ארבעה שערים. זה לא נוח. נצטרך לעבוד קשה כדי לתקן. אין זמן לבכות, יש לנו דרבי ונרים את הראש".


הכוכב שכבש צמד שלא הספיק הוסיף: "בית"ר לא שיחקו טוב. שלטנו במחצית הראשונה, אבל כמה מתפרצות עשו את ההבדל. משחק ההגנה לא היה טוב. הפנים קדימה לדרבי".זהבי מחפש נחמה בבקבוק (עדי אבישי)


לקראת ההמשך אמר: "אנחנו במקום השני אבל זה לא מצב רע. כלום לא נגמר. יש מטרה לשמח את הקהל, לא נעים אבל לא יותר מזה. אנחנו צריכים להשתפר. כולנו ביחד צריכים לעבוד על מה שקרה".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ