גוטמן מועמד למכבי ת"א, מוכן להמתין לקיץ

גוטמן מועמד למכבי ת"א, מוכן להמתין לקיץ גוטמן. מחכה להתפתחויות אצל הצהובים | צילום: אודי ציטיאט
עשוי להחליף את יוקאנוביץ' עוד העונה. מקורב למועדון: "הוא מועמד"
לפני מספר שבועות פורסם באתר ספורט1 כי אלי גוטמן הוא המועמד המועדף על ג'ורדי קרויף לעמדת המאמן במכבי תל אביב וכבר לפני כשלושה שבועות פורסם כי המאמן הסרבי סלבישה יוקאנוביץ' מחוזר על ידי מספר קבוצות בליגה האנגלית, בפרמיירליג ובצ'מפיונשיפ.


עם זאת, נכון לעכשיו לא רמז יוקאנוביץ' באופן אישי על הרצון שלו לשוב לאי הבריטי במהלך העונה הנוכחית, ובמעמדו מהלך כזה יכול לצאת לפועל רק בתיאום עם קרויף, שכזכור כבר היה בסוד מהלך עזיבה קרוב של אוסקר גרסיה לברוז' הבלגית שלא יצא לפועל.


אם בכל זאת ייפרדו הצדדים עוד העונה או בקיץ הקרוב, אלי גוטמן מסומן להגיע לקריית שלום במקומו, ואם זה יקרה הוא יהיה המאמן הישראלי הראשון בעידן ג'ורדי קרויף לאחר ארבעה מאמנים זרים (אוסקר גרסיה, פאולו סוזה, פאקו אייסטראן וסלבישה יוקאנוביץ').


גוטמן, הנמצא ביחסי קרבה מול קרויף, דוחה בשל ההמתנה למכבי את כל הבקשות של בעלי הפועל תל אביב, אמיר כבירי, להגיע למתחם חודורוב.יוקאנוביץ'. מחוזר בממלכה. גוטמן צריך להחליפו? (אודי ציטיאט)


גורם המקורב למכבי ת"א: "שמו של אלי גוטמן עולה במועדון כמאמן הישראלי היחיד עכשיו המתאים למכבי תל אביב. מהלך כזה לא יפתיע איש, כבר מדברים על מאמן ישראלי וגוטמן אכן מועמד".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ