תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גרנט ברשימת המועמדים להחליף את מוריניו‎

גרנט. יפתיע את האוהדים? | צילום: Gettyimages
ה'טלגראף' סקר את שמות המחליפים האפשריים. גם גווארדיולה וטרי בתמונה

'הטלגראף' האנגלי החזיר את אברם גרנט למודעות של אוהדי הכדורגל האנגלי. העיתון ציין אותו ברשימת המועמדים להחליף את ז'וזה מוריניו שנמצא בדרך הביתה. גרנט הוא אחד מ-15 מועמדים שצוינו להחליף את ה'מיוחד'. העיתון גם ציין אחוזים של סבירות שהמועמד יחתום בקבוצה. גרנט קיבל רק 20 אחוזים לפי ההערכה כעת ואפס אחוזים בסיום העונה. כזכור, הוא מאמן כיום את נבחרת גאנה.

 

לפי העיתון אסור לשכוח שגרנט הוביל את צ'לסי לגמר האלופות ונכנס לנעליו של מוריניו ב-2007 כשפוטר בפעם הראשונה על ידי רומן אברמוביץ'. העיתון כתב שהישראלי ללא ספק יהיה מוכן לקפוץ על ההזדמנות לחזור לסטמפורד ברידג' גם אם לכמה חודשים, אבל אוהדי צ'לסי יהיו מזועזעים אם זה יקרה.

 

 

חוס הידינק מועמד מוביל להחליף כרגע את מוריניו כמנג'ר זמני עם סבירות 80 אחוז בעוד בסיום העונה הסבירות יורדת ל-30 אחוז בלבד. פפ גווארדיולה מועמד ראשון עם סבירות 0 כרגע, אבל 70 אחוז בסיום העונה. קרלו אנצ'לוטי עם סבירות 20 אחוז כרגע, 40 אחוז בסיום. אברמוביץ' רוצה מאוד את דייגו סימאונה מאתלטיקו מדריד. הסיכוי כרגע אפס אחוז בסוף העונה 60 אחוז.

 

טרי. מאמן זמני? (gettyimages)

 

אפשרות נוספת היא מנג'ר סאות'המפטון רונאלד קומאן שעשוי להגיע לפי ההערכה כעת ב-20 אחוז סיכוי, אבל 50 אחוז בסיום העונה. מאמן איטליה, אנטוניו קונטה, מוערך ב-10 אחוז כיום ו-60 אחוז בסיום העונה. הוא מאמן כיום את איטליה ואחרי היורו 2016 ייתכן שיסכים להרפתקה חדשה.

 

מועמדים נוספים שהוזכרו הם פאביו קאפלו (60 אחוז כיום, 10 אחוז בסיום העונה). מאמן אייאקס, פראנק דה בור (30 אחוז היום, 40 אחוז בסיום העונה), לורן בלאן מאמן פ.ס.ז' (0 היום, 60 אחוז בסיום). מאמן גרמניה יואכים לאב (0 כיום, 40 אחוז בסיום). מאמן צרפת דידיה דשאן (0 היום, 30 בסיום). ברנדן רוג'רס (20/20), ג'ון טרי כמנג'ר זמני (20 כיום, 10 בסיום).

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ