עומר פרץ פרש: "נאלץ לקבל המלצת הרופאים"

עומר פרץ פרש: "נאלץ לקבל המלצת הרופאים" פרץ. הפציעות הכריעו אותו | צילום: מני בן ארי
הקשר תלה את הנעליים. אוסידון: "ייתכן שנצטרך להיפרד מדורה"
הרוחות במכבי נתניה סוערות בשל המצב המקצועי של הקבוצה שנמצאת במקום האחרון, סיטואציה שמביאה איתה גם מתחים פנימיים במועדון ובגזרת העירייה, שלא שקטה מהנעשה במועדון וגורמים בבניין העירייה אמרו אתמול לספורט1:" זה נראה לא טוב כרגע, צריך לראות איך משנים כיוון מהר".
 
למעשה, הראיון שהעניק היו"ר דורון אוסידון אמש לתכנית הספורט של 103FM בנוגע למעמדו של מאמן הקבוצה, שלומי דורה, הותיר את אוהדי הקבוצה מעט מבולבלים.
 
 
מחד, העביר אוסידון מסרים לפיהם הוא תומך בהשארתו של המאמן שלומי דורה בתפקידו ואמר: "אני חושב שאנחנו נראים פחות טוב והתוצאות לא משקרות, עזבו את כל החוסר מזל והפציעות והכל, אני לא מסתכל על תירוצים. לפטר מאמן זה הדבר הכי קל. אני מאמין שצריך לפטר מאמן רק אם הוא איבד את החדר הלבשה ורק אם זה לא מתחבר ואני חושב שלא הגענו עדין לא לפה ולא לפה".
 
אלא שבהמשך הראיון אוסידון כבר שידר מסר אחר לחלוטין והבהיר כי מעמדו של דורה אינו מובטח כלל וכלל. "יש סיטואציה שנצטרך להיפרד, אבל אני מקווה שזה לא יקרה כי אני מעריך אותו כאיש מקצוע וכבן אדם", אמר אוסידון ואף מוקדם יותר בראיון הבהיר: "כדורגל הוא נזיל, אני לא אצא בהצהרות שדורה יסיים את העונה ולא שהוא ישאר עד מחזור מסוים. כדורגל זה עניין של תוצאות ואם לא יהיו תוצאות יהיו שינויים".
 
דורה בפתיחת העונה. האוהדים מבולבלים (עדי אבישי)
 
בנתניה חוששים מאוד ממפלה גדולה במשחק הקרוב ביום ראשון מול הפועל ב"ש, שהפכה בשנים האחרונות ליריבה השנואה ביותר כאשר גם בין קהלי האוהדים קיימים מתחים גדולים, דבר שייתבטא בהבאת כח אבטחה ושיטור מוגדל למשחק בין השתיים באצטדיון בנתניה.

"אני מסתכל על המשחק הקרוב מול הפועל ב"ש ביום וראשון וזה משחק שאנחנו רוצים לנצח אותו", הצהיר אוסידון בראיון בהתייחס למשחק, שיהיה אחד מרצף ארבעה משחקים סופר קשים עבור נתניה כאשר מכבי ת"א, הפועל רעננה ומכבי חיפה מחכות לצהובים בחודש הקרוב.
 
גם ההלוואה שאמורה הייתה להיכנס לקופת המועדון בערבות העירייה מתעכבת, כאשר משרד הפנים טרם אישר את ערבות העירייה, אך גורמים המאורעים בפרטים טוענים שמדובר בעיכוב בן 3 ימים לשבוע לכל היותר, אז ישולמו לשחקנים משכורת חודש ספטמבר. גם עובדי המנהלה ומחלקת הנוער, שעדין לא קיבלו אף לא חלק משכר ספטמבר, יקבלו את המשכורת במלואה. "בקטע הזה אנחנו סומכים על אוסידון במאת האחוזים שידאג לעובדי המועדון למשכורות", אמרו בנתניה.
 
עומר פרץ פרש מכדורגל
 
עומר פרץ, שחקנה של מכבי נתניה בשלוש העונות האחרונות, החליט הבוקר על פרישה בגיל 29 וביקש למסור לקהל האוהדים את הדברים הבאים:

"בצער רב אני נאלץ לקבל את המלצת הרופאים שלא להמשיך לעסוק בספורט באופן תחרותי, ספורט אשר הקדשתי לו את חיי.


המקצוע הזה הוא חלק בלתי נפרד ממני, נולדתי עם הכדור, ולמרות שאני נאלץ לפרוש בגיל מוקדם, אני מאחל לכל שחקן לשחק במועדונים מדהימים כמו מכבי תל אביב, הפועל ת"א וכמובן מכבי נתניה.


"במכבי נתניה הרגשתי את האהדה הגדולה ביותר ואין מקום יותר טוב ממנו לסיים פרק כה משמעותי בחיי ואני מודה על כך. אני עדיין לא מאמין שזה נגמר, אבל אני אופטימי ומאמין שאגלה את הצד הטוב שבזה בהמשך הדרך ואשמח אם זה יקרה במכבי נתניה. הכדורגל תמיד יהיה האהבה הגדולה של חיי, אבל הגיע הזמן לעצור ולהתחיל פרק חדש בחיים".


פרץ הוסיף לסיום: "אני רוצה להודות לחברים שלי, למועדונים ששיחקתי בהם, לקהל ולכל מי שהיה לצידי לאורך הדרך והתודה הכי גדולה למשפחה שלי, לאשתי ואימי, שבלעדיי התמיכה והאהבה שלהן לא הייתי מגשים את חלומותיי. "

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ