תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"רואים במחאה יריקה בפרצוף וכפיות טובה"

אוהדי מכבי חיפה. זועמים | צילום: ערן לוף
"הקופים הירוקים" בהודעה על מחאת השחקנים: "תמיד בחרנו לעודד"
אוהדי מכבי חיפה, חברי ארגון ה"קופים הירוקים" הגיבו הערב (רביעי) בחריפות למחאה השחקנים שלא באו להודות להם בסיום ה-0:4 על עכו. במקביל, לא הגיעו האוהדים למשחק בגביע הטוטו בקריית שמונה.
 
תגובת הארגון למחאת השחקנים בשבת האחרונה: שחקני הקבוצה בחרו שלא להודות לקהל לאחר שריקת הסיום כחלק ממחאה מאורגנת שהובילו מספר שחקנים.
 
חשוב לנו לציין שהמחאה הזאת לא מקובלת עלינו, אנו רואים בה יריקה בפרצוף וכפיות טובה. במיוחד אחרי התמיכה האדירה לה זוכים השחקנים במהלך השנים האחרונות. וזאת למרות האכזבות, היכולת הנמוכה וחוסר מחויבות של מספר שחקנים.
 
 
שחקני מכבי חיפה, אם היינו מביעים מחאה על כל משחק שאכזבתם אותנו כנראה שהאווירה במגרש הייתה הופכת ממזמן לבלתי נסבלת. למרות האכזבות ולמרות ההפסדים תמיד בחרנו בדרך של עידוד ותמיכה.
 
אנו מצפים מכם לדעת להתמודד עם ביקורת לגיטימית בצורה לגיטימית ולא לשבור את הכלים כפי שאנחנו לא שברנו אחרי כל פעם בה התאכזבנו מכם.
 
 
 

תגובת הארגון למחאת השחקניםבשבת האחרונה שחקני הקבוצה בחרו שלא להודות לקהל לאחר שריקת הסיום כחלק ממחאה מאורגנת שהובילו מ...

Posted by ‎Green Apes 2002 - הדף הרשמי של ארגון הקופים הירוקים‎ on Wednesday, October 28, 2015
 
אנו קוראים לכל אוהדי הקבוצה להפסיק עם שריקות הבוז ולהתרכז בעידוד, וכמובן קוראים לשחקנים להתרכז בכדורגל ולהראות מחויבות על המגרש!
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ