תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מתקרב לאלוהים: זלאטן רכש כנסייה

תמיד העיד על עצמו שהוא אלוהים. זלאטן | צילום: Gettyimages
עבור הכנסייה מהמאה ה19 שולמו 11.8 מ' אירו. איברה גם קנה נכסים בניו יורק

לא מזמן פורסם כי כריסטיאנו רונאלדו רכש אי יווני במתנה לסוכן שלו ז'ורז' מנדש, ונדמה כי זלאטן איברהימוביץ' עקף אותו בסיבוב. זלאטן, שתמיד העיד על עצמו שהוא אלוהים, רכש כנסייה מהמאה ה-19 ליד שטוקהולם, וכעת ניתן להגיד שגם לאלוהים יש כנסייה.

 

בעבר הקימו אוהדי כדורגל ברחבי העולם כנסיות למענו של דייגו מראדונה, אולם בניגוד לזו של איברה, אלו לא היו שייכות לשחקן. כעת אוהדי הכדורגל הרבים, שסבורים כי לזלאטן יש כוחות מיוחדים ועל-טבעיים, יוכלו להתפלל בכנסייה שלו. טרם ברור אם איברהימוביץ' יכריז על הכנסייה, שמשתרעת על פני 900 מטר מרובע, כמקום הרשמי שלו, אבל ייתכן שזה יהיה מקום בו מי שיגיע להתפלל יהנה מיד האלוהים.

 

 

בשבדיה פורסם שמחיר הכניסה היה 110 מיליון קרונות שבדים (כ-11.8 מיליון אירו). אימו של איברה, יורקה גרביץ', היא זו שתיווכה במכירת הכנסייה  בשל העובדה שהיא עומדת בראש החברה שהחזיקה את הבניין. רק לפני שנתיים גירביץ' רכשה את הכנסייה עבור חברת הדלה ניידי בסכום של כ-4.6 מיליון אירו, כך שלא קשה לחשב כמה הרוויחה על מכירתה.

 

שיפוצים שעברה הכנסייה נעצרו בשל התגדויות השכנים, וכעת מעניין לראות מה תהיה עמדתם כאשר השכן שלהם הוא איש די מפורסם. השבדי תפס עוד כמה כותרות כאשר התפרסם כי הוא מכר את הווילה שלו במאלמו ורכש נכסים בניו-יורק, וכמו כן בבוקר פורסם שהוא שוקל לעבור לשחק בקבוצה של דיוויד בקהאם ב-MLS, לוס אנג'לס גלאקסי.

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ