תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"כבירי מאמין בגוטמן, זה לא מכבד את באדיר"

שחקני הפועל. בנייה לא נכונה | צילום: מני בן ארי
משה סיני התייחס למצב האדומים בראיון: "הבעלים רוצה אותו במועדון"

הוא נחשב לאגדה אדומה, אך מנגד גם למאמן שלא ממש הצליח באדום. משה סיני, שיושב בבית, רואה את הקבוצה בה שיחק 13 עונות, הפועל תל אביב במשבר ניהולי ומקצועי עמוק ויש לו מה לומר על כך.

 

בראיון לספורט1 הוא חווה דעתו על המצב, בניית הסגל והניהול של המועדון איתו הוא מזוהה יותר מכל.

 

 

"לא צריך לחפש אשמים במצב של הפועל, מכיוון שלכל מצב ניתן למצוא פתרון. האנשים שמנהלים כרגע את הפועל לא עושים שום דבר בכדי להזיק לקבוצה, אך כרגע הניהול לא מספיק טוב", העיד מספר 7 האדום.

 

האם העובדה שואליד באדיר הפך למאמן בעל כורחו מזיקה למועדון?

"קבוצה כמו הפועל ת"א צריכה שם גדול ומנוסה, בכדי שיאמן את הקבוצה בצורה טובה.  באדיר יכול להפוך למאמן גדול עם השנים, אך כרגע חסר לו הניסיון כמאמן, בטח לאור איך שהפועל נראית".

 


משה סיני. יכול לסייע לאדומים? (עדי אבישי)

 

בניית הסגל היתה נכונה. נראה שחסר ניסיון.

"כאשר בונים סגל חדש, חייבים שיהיה בסיס מנוסה, מכיוון ששילוב של שחקנים צעירים הוא טוב, אך חובה לשלבם יחד עם שחקנים ותיקים שמכירים את המערכת. שי אבוטבול וסלים טועמה יכלו מאוד לעזור להפועל, מכיוון שמדובר בשני שחקנים מנוסים שהיו בכל המעמדים האפשריים בכדורגל, גם אם הם לא היו משחקים 90 דקות בכל משחק, המנהיגות שלהם יכולה היתה לעזור מאוד".

 

בן רייכרט מאכזב עד כה. יש לך הסבר?

"לרייכרט יש פוטנציאל ענק, אבל לבוא בטענות לשחקן בן 21 על כך שהוא לא מנהיג את הפועל היא טענה לא נכונה. הוא לא האשם היחידי. ישנם שחקנים נוספים שציפו מהם ליכולת הרבה יותר טובה והם לא מספקים את הסחורה כרגע".

 

חלפו כמעט 20 שנים מאז שאימנת את הפועל, בכל פעם מחדש השם שלך עולה כמועמד, אך זה לא יוצא לפועל. האם הקבוצה צריכה מאמן מנוסה כמוך או כמו גילי לנדאו או שייע פיינגבוים?

"הפועל חייבת מאמן עם ניסיון, שיהיה חלק מצוות מאמנים מגובש, מכיוון שבתקציב של 50 מיליון, הקבוצה הייתה צריכה להראות טוב יותר. הצוות חייב להיות נטול אגו, ובנוסף חובה שבהפועל יהיה צוות מקצועי נרחב שכולל בתוכו מנהל מקצועי ואנשי מקצוע נוספים, בדומה לנעשה במכבי ת"א. הבנייה לא היתה נכונה, אז הצוות המקצועי נאלץ ללמוד תוך כדי תנועה".

 


באדיר. "יכול להיות מאמן גדול, אבל חסר ניסיון כרגע (מני בן ארי)

 

קיימת סכנת ירידה ממשית?

"לצערי, אם הקבוצה לא תתעשת ותבין את מצבה, אני צופה לה מאבקים בתחתית. מכיוון שהעונה יש קבוצות חזקות בליגה, אי אפשר לסמן יורדת בטוחה. רוב הקבוצות באותה רמה".

 

הקבוצה יכולה להגיע לפלייאוף העליון?

"לאור העובדה שעברו רק 8 מחזורים, הכל עדיין פתוח, ניצחון אחד או שניים יכול להעלות את הקבוצה למעלה".

 

אלי גוטמן הדמות הנכונה?

"אמיר כבירי מאמין באלי גוטמן, וחושב שהוא האיש יכול לשפר את מצבה של הקבוצה. ההתעסקות המתמשכת בנושא הזה לא מכבדת את וואליד באדיר".

 

גוטמן. כבירי רוצה לראות אותו מתרוצץ על הקווים בבלומפילד (ערן לוף)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ