בן חיים ערך אימון מלא, אזולאי צפוי לפתוח

בן חיים ערך אימון מלא, אזולאי צפוי לפתוח אזולאי. הפעם הראשונה שלו ב-11 תהיה בדרבי | צילום: דני מרון
חלוץ מכבי ת"א התאושש מהפציעה. ורמוט, ריקן ואקס בית"ר ב-11
מכבי תל אביב מנסה לשוב לשגרה ולהחזיר למועדון את האווירה הרגועה והמקצועית לקראת משחק הדרבי בשבת נגד הפועל תל אביב.


המאמן סלבישה יוקאנוביץ' מודע לביקורות עליו, ובמוקד האמירות על התנהלותו והכנתו למשחקי הקבוצה האחרונים. הסרבי ערך בצהריים אספת שחקנים שהוגדרה על ידי שחקנים בקבוצה כארוכה והמפויסת ביותר בעידן המאמן סלבישה יוקאנוביץ'.


המאמן הסרבי דיבר על המשחק נגד בית"ר ירושלים בו הפסידה מכבי תל אביב 4:2 ועל משחק ההגנה והקישור הגרוע שגם אתמול נגד בני יהודה בגביע הטוטו (3:1) המשיך לשחק בחוסר הבנה ואפשר לשחקני הזהובים, כמו נגד בית"ר ירושלים, להגיע ללא מאמץ  מול השוער הצעיר חביב אוחיון.


גורמים במועדון לא אהבו את "אווירת השכונה" ביציע הכבוד, בו נראו כל השחקנים מעבירים את המשחק נגד בני יהודה עמוק במכשירי הפלאפון שלהם."הוואטסאפ" עבד שעות נוספות (דני מרון)


פצועי הקבוצה, אלי דסה, דיאן ראדוניץ' ונוסא איגיבור, לא יהיו בסגל להפועל תל אביב. לגבי נוסא איגיבור שפציעתו בברך אינה מובנת לצוות המקצועי כמו גם למערך הרפואי של המועדון, הובהר לשחקן כי המועדון לא ימתין לו ואם לא ישוב לפעילות ולמשחקים בתוך שבועיים שלושה תבחן האפשרות להקפיא את כרטיס השחקן שלו בחלון ההעברות בינואר.


למעט ברק יצחקי הסובל ממתיחה בשריר הירך ונעשים מאמצים להכשירו להיות בסגל הרחב לדרבי, סגל מלא יעמוד לרשות יוקאנוביץ' כשגם החלוץ טל בן חיים התאושש מהפציעה בצלעות וערך אימון מלא.בן חיים חוגג. יעשה זאת גם בדרבי? (אסף קליגר)


נראה שהקשר שלומי אזולאי יפתח במרכז הקישור בשבת הקרובה בבלומפילד על חשבונו של ניקולה מיטרוביץ', כשזר נוסף שיסופסל יהיה קרלוס גרסיה שבמקומו ישוב להגנה טל בן חיים.


גורם המקורב לקבוצה אמר: "שני המשחקים הקרובים נגד הפועל תל אביב ופורטו הם שיקבעו את הכיוון של מכבי תל אביב ואת גורלם של שחקנים ישראלים וזרים לקראת חודש ינואר. משהו לא טוב עובר על הקבוצה, ומי שיצטרכו לתת הסברים לבעלים מיץ' גולדהאר הם ג'ורדי קרויף וסלבישה יוקאנוביץ'".


הרכב משוער: ראיקוביץ', ריקן, בן חיים, טיבי, ראלי (שפונגין), אזולאי, פרץ, אלברמן, ורמוט, זהבי ובן חיים (יצחקי).

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ