תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מסי: "אם לא אשחק נגד ריאל, לא יקרה שום דבר"

מסי נפצי מול לאס פלמאס. בברסה מדווחים על בגרות בהחלמה |
"אל מונדו דפורטיבו" חשף פרטים מתהליך ההחלמה של כוכב ברצלונה

בשבועות האחרונים ליאו מסי נעלם כמעט מהראדר של התקשורת העולמית. אחרי הפציעה שלו הוא כמעט לא נחשף לתקשורת חוץ מתמונות שלו מגיע לאימונים על קביים או יושב במשחק האחרון בו ניצחה ברצלונה את אייבר 1:3 מודאג ביציע כשאייבר הדהימה עם שער יתרון.

 

בצל הידיעות על כך שהוא עשוי לעזוב את ברסה (לא בעתיד המיידי) יצא היום העיתון "אל מונדו דפורטיבו'"בחשיפה מה עובר בימים אלה על ליאו מסי והמסקנות הם שמסי במצב רוח מעולה, מתקדם בצורה יפה בכל הקשור לפציעה שלו, נהנה לראות משחקים של ברצלונה ולפי הדיווח זהו מסי בוגר שמקווה לשחק בקלאסיקו ב-21 בנובמבר, אבל לא יעשה זאת בכל מחיר.

 

 

מסי אמר לחבריו: "אם אוכל לשחק נגד ריאל מדריד בקלאסיקו זה יהיה פנטסטי, אם לא אהיה מוכן עד אז לא יקרה שום דבר. העונה עוד ארוכה ויהיו עוד הרבה משחקים".

 

בברצלונה מסכימים לכך ולא יסכנו אותו. מסי מתחיל בימים אלה בשלב השני של ההתאוששות שלו מהפציעה במשחק נגד לאס פאלמאס ב-26 בספטמבר בה סבל מקרע חלקי ברצועת הברך. המטרה שלו להגיע לקלאסיקו, אבל בברצלונה הבהירו שלא יסכנו אותו אם לא יהיה מוכן במאה אחוז. הכוכב למד להתמודד טוב יותר לפי העיתון עם התקופות בהן הוא במצב כזה מתוך הניסיון שצבר מפציעות קודמות.

 

מסי עובר לשלב השני באיטיות, אבל בביטחון. הנפיחות בברכו השמאלית חלפה אחרי עבודת פיזיותרפיה מאומצת עם עבודה בקרני לייזר, מסג'ים רפואיים ועבודה עם קרח. הפזיותרפיסט של נבחרת ארגנטינה, מרסלו ד'אנדרה, הגיע לבקשת מסי לברצלונה ביום שני האחרון מכיוון שהוא סומך עליו יותר ויש ביניהם קשר טוב. הוא אפילו שוהה בביתו של מסי ומטפל בו 24 שעות ביממה.

 

 

 

מהיום ועד יום ראשון יתחיל מסי כאמור בשלב השני שכולל ריצות וחיזוק השרירים שהיו במנוחה בחודש האחרון. כאמור הניסיון של מסי הביא אותו למצב שהוא מתמודד עם הפציעות בשלוות נפש ולא לחוץ או מדוכא. בעבר הוא היה נחוש לחזור למגרש בכל מחיר, הפעם הוא יודע שזה לוקח זמן ועדיף לחכות מאשר לסכן את עצמו. הוא היה לחוץ מהעובדה שבארגנטינה רצו אותו למשחקי הנבחרת נגד ברזיל וקולומביה, אבל טאטא מרטינו שחרר אותו מהם ונתן לו שלוות נפש נוספת.

 

ארגנטינה צברה רק נקודה משני משחקיה הראשונים, אבל יודעת שאי אפשר לשחק עם שחקן פצוע. עוד שינוי אצל מסי. בכל פעם שהה פצוע הוא ברח מברצלונה למשפחתו בארגנטינה. הפעם לא עשה זאת. הוא נמצא עם חבריו ועם השחקנים ומעודד אותם באימונים וביציע. הוא עוזר לניימאר ולואיס סוארס למשוך את העגלה בלעדיו ולא חושש למעמדו.

 

 ב-"אל מונדו דפורטיבו" מציינים גם שהעובדה שלמסי יש שני ילדים בבית עוזרת לו לשכוח מהבעיות בכדורגל ולהתרכז בעזרה בגידולם, דבר שמרגיע אותו. בתוך כך פורסם שהמגן דוגלאס שגם כך לא שיחק הרבה בברצלונה ייעדר חודשיים בגלל פציעה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ