תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

למה הפסקת את החופשה בשביל מועדון כל כך אפור?

קלופ. גם רכש נקודתי לא יעזור | צילום: Gettyimages
אוהד ליברפול פונה לקלופ: תראה לנו מול צ'לסי אם אתה קוסם (14:30, ספ'1)

נתחיל בזה שעדיין לא רכשתי צעיף עם הכיתוב 'יורגן קלופ אגדה' ואינני חושב שמדובר במושיע. פסטיבל ה'קלופמאניה' ששטף את רחובות ליברפול הפך לסימן שאלה גדול לאור ההתחלה.

 

אני שואל למה לו באמת? מה עבר לו בראש כשהסכים לנטוש שנה שלווה בקבוצה שרחוקה שנות אור משנות הזוהר שלה. ואולי, אולי יש בה משהו קסום שכמו שגרם לי ולרבים להתאהב – עשה את זה גם לקלופ עצמו.

 

נכון מדובר במוטיבטור גדול, בכזה שמאמין שיוציא גם מלוקאס לייבה הרבה יותר, כזה שמאמין שיהפוך את ממאדו סאקו לבלם שמסוגל לדייק בפס או להוציא מאמרה צ'אן את השחקן שבו – כזה שלא רץ ונתקע בקיר.

 

תנסו לשכנע שזה בכל זאת קלופ והוא עשה ניסים ונפלאות בדורטמונד. טוב אולי באמת לוקאס נראה קצת יותר טוב, השחקנים משקיעים, כולם רוצים, אבל עדיין יש בליברפול הרבה ריקבון. תוסיפו לזה את הפציעות של אינגס שדווקא היה מנקודות האור הבודדות ושל ג'ו גומז ואני עדיין לא מוצא הרבה סיבות לאופטימיות.

 

קלופ. האוהדים דווקא בעדו (gettyimages)

 

תגידו לי רכש נקודתי בינואר. אני חושב שלא יעזור. מהפכות כבר עשו דלגליש, רוג'רס והודג'סון ולא הצליחו לשנות את כמעט דבר. ליברפול נראית בדיוק כמו נבחרת אנגליה של עשרות השנים האחרונות: מיושנת, רדודה, וסוג של אוברייטד.

 

התוצאות עד כה לא ממש מרשימות, היכולת טיפה השתפרה. אם באמת הוא קוסם, נבדוק עם הזמן, אבל הקסם חייב להתחיל לתת אותותיו. אין כמו משחק אצל האלופה, צ'לסי, זו שגנזה לנו את חלום האליפות (ישיר בספורט1 וב-HD החל מ-14:30) כדי להוכיח – הנני כאן.

 

כי אחרת באמת נצטרך לשאול – יורגן בשביל מה היית צריך את זה?

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ