תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פלה: "ניימאר לא ברשימת הגדולים ביותר של ברזיל"

מסי ורנאלדו. יש בתמונה הזאת רק כוכב אחד | צילום: Gettyimages
כוכב העבר קבע כי (הארגנטינאי) מסי הוא הטוב בעולם: "מזכיר את מראדונה"

ברצלונה תתארח היום (שבת) בחטאפה ב-21:30 ומקווה להישאר צמודה לריאל מדריד בליגה. המשחק יתקיים על רקע ההתקפה החריפה של כוכב הגדול פלה על ניימאר. פלה אמר עליו: "הוא שחקן טוב מאוד, אבל לא מושלם כמו הגדולים ביותר של פעם. הוא רק מתרכז במשחק ההתקפה".

 

בראיון למגזין הברזילאי הנודע 'פלקאר' אמר פלה: "משחק הראש של ניימאר לא טוב במיוחד והוא לא מספיק טוב במשחק ההגנתי שלו ובמשחק מאורגן. הוא מרוכז רק במשחק ההתקפי ולא יורד למטה. הוא לא יודע לארגן את המשחק".

 

בראיון לכבוד יום הולדתו ה-75 אמר 'או ריי': "היה שחקן בשנות החמישים בשם ואסקונסלוס ששיחק עבור סנטוס שהיה פי עשר טוב יותר מניימאר. קשה להשוות את ניימאר לגדולים ביותר של ברזיל בהיסטוריה למרות שברור לי שהוא האייקון היחיד שיש היום לנבחרת ברזיל".

 

פלה. הוא לא ברשימה? (gettyimages)

 

פלה נקב שמותיהם של גרינצ'ה, פלקאו, זיקו, ריבלינו, רומאריו, ג'ורג' בסט, יוהאן קרויף, בובי מור, בובי צ'רלטון ופראנץ בקנבאואר כשחקנים הגדולים בעולם ולא דיבר על עצמו. הוא גם חושב שליאו מסי הוא השחקן הכי טוב בעולם כיום.

 

לדברי פלה שאף פעם לא אהב את דייגו מראדונה סגנון המשחק של מסי דומה לזה של דייגו שחגג החודש 55. למרות זאת ביקר את מראדונה שוב: "תמיד אמרתי שבעשור האחרון מסי מספר אחד, אבל הוא לא משתמש בראש ומשחק יותר ברגל שמאל. לתקופה מסוימת כריסטיאנו רונאלדו היה הכי טוב והזכיר לי את רונאלדו הברזילאי, אבל רונאלדו שלנו היה מהיר יותר".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ