תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לוזון השתולל: "איזה שחקנים, איזה מאמן"

התקשה להירגע. לוזון | צילום: מני בן ארי
בן שמעון ניסה להתנער מהתנהגות הבוס: "אני לא הדובר. הולך הביתה לנוח"

הרבה עצבים היו הערב בפתח תקווה. מכבי המקומית קיוותה לשבור את רצף ארבעת ההפסדים הרצופים מול מכבי חיפה, ולמרות שהיא הצליחה לעשות זאת, היא יצאה מאוכזבת כיוון שהיא איבדה בדקה ה-90 יתרון מול תשעה שחקנים, ונאלצה להסתפק בנקודה.

 

בסיום המשחק הדרמטי נכנס לחדר ההלבשה של מכבי פ"ת יו"ר ההתאחדות לשעבר אבי לוזון, וצעק לכל עבר "איזה מאמן! איזה שחקנים! אני פשוט לא מאמין". אנשים שהיו בסביבה סיפרו כי לוזון התקשה לשלוט בעצביו או להנמיך את קולו.

 

 

מאמן הקבוצה, רן בן שמעון, התייחס בסיום להתפרות הרגשות של יו"ר ההתאחדות לשעבר, ואמר: "אני לא הדובר של המועדון, אני יכול לדבר בשם עצמי. אני לא מאשים אף אחד אלא אני הולך הביתה לנוח".

 

"לא ידענו להיערך למצב שמכבי חיפה תשחק בתשעה שחקנים" בן שמעון (עדי אבישי)

 

בנוגע למשחק עצמו אמר בן שמעון: "זה הפסד כואב מאוד של שתי נקודות, אין משהו שינחם מבחינה ספורטיבית ברגעים כאלה. דווקא ב-11 על 11 שיחקנו יותר טוב, אבל פשוט לא ידענו להערך למצב שמכבי חיפה יהיו ב-9 שחקנים. קשה לתרגל מצב של יתרון של שני שחקנים".

 

בן שמעון המשיך והוסיף: "לא תירגמנו את המצב נכון, עשינו המון טעויות וחשיבה לא נכונה. השחקנים מאוד השתדלו, ובאופן כללי הבטחתי לשחקנים שלי שכל עוד אני בקבוצה, לא יהיו פה אשמים. אני לוקח אחריות מלאה על התוצאה. צריך להמשיך הלאה, אלה החיים. זה קורה בכדורגל וזה כואב מאוד". בן שמעון התייחס לשינויים בהרכב שהוא ביצע לאחר שני האדומים והשיב: "כל החילופים וההרכבים הם טעויות שלי".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ