קלטינס, חזיזה ועדן שמיר בסגל הצעירה

קלטינס, חזיזה ועדן שמיר בסגל הצעירה בנאדו. סגל מלא כישרון | צילום: אודי ציטיאט
בנאדו מתכונן להונגריה ופורטוגל וייבחן סגל במשחק אימון נגד הפועל ב"ש
הנבחרת הצעירה תתכנס למחנה אימונים בן יומיים במהלכו יבחן המאמן אריק בנאדו, את סגל השחקנים ומתוכם, יבחר את 22 השחקנים שייקחו חלק במשחקי מוקדמות אליפות אירופה 2017 במושבה נגד הונגריה ב-12 בנובמבר ונגד פורטוגל ב-17 בנובמבר.
 
 
ביום רביעי, ב-17:00 הנבחרת תקיים משחק אימון בבית הנבחרות בשפיים נגד הפועל ב"ש. שחקני מכבי תל אביב לא זומנו לסגל בעקבות המשחק נגד פורטו כאשר אמורים הדברים גם לגבי שחקני קבוצת הנוער.
 
 
סגל הנבחרת:
 
שוערים: ירדן קרישטול (הפועל עכו), גלן אלקסלסי (הפועל רמה"ש), עומרי גלזר (רעננה).
 
הגנה: דוד קלטינס (בית"ר ירושלים), דודי טוויטו (מכבי פ"ת), שון גולדברג (בני יהודה), עומר דנינו (מכבי פ"ת), אעיד חבשי (מכבי חיפה), ירין חסאן (מכבי נתניה), איעד אבו עביד (הפועל ת"א).
 

קלטינס עם רוקביציה. זומן לצעירה (עדי אבישי)
 
קישור: דן ביטון (הפועל ב"ש), רז כהן (כפ"ס), עדי קונסטינוס (עכו), דולב חזיזה (בני יהודה), מיכאל אוחנה (אשדוד), דין דוד (אשדוד), ג'אבר עטטא (מכבי חיפה, עדן שמיר (ק"ש), גדי קינדה (אשדוד)
 
התקפה: אלי בלילתי (ק"ש), דור חוגי (מכבי פ"ת), יונתן כהן (בית"ר ת"א/רמלה), שובל גוזלן (מכבי חיפה)
 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • טובול
    1
    ג'ונס
    1
    Live
  • מקדוניה גיאורצ'ה פטרוב
    0
    אלאשקרט
    3
    Live
  • קאיראט
    2
    שירוקי
    1
    Live
  • טואטה דורס
    1
    וונטספילס
    0
    Live
  • אינטר טורקו
    2
    ברונדבי
    0
    Live
  • ריגה סקולה
    0
    אולימפיה לובליאנה
    2
    Live
  • לבאדיה
    3
    שטיארנן
    2
    Live
  • רובאניאמי
    1
    אברדין
    2
    Live
  • אוניברסיטה קראיובה
    3
    סבאיל
    2
    Live
  • מינסק
    1
    ליפאג'ה
    2
    Live
  • לבסקי סופיה
    2
    מ.פ.ק. רוז'ומברוק
    0
    Live
  • ואדוז
    2
    בראיובליק
    1
    Live
  • טורפדו קוטאיסי
    0
    אורדבסי שימקנט
    2
    Live
  • מילסמי
    1
    סטיאווה בוקרשט
    2
    Live
  • ז'לגיריס
    1
    הונבנד
    1
    Live
  • אפולון
    4
    קאונו ז'לגיריס
    0
    Live
  • קראקוביה
    2
    FC דאק
    2
    Live
  • פטרוקאב
    0
    א.א.ק לרנקה
    1
    Live
  • נאפטצ'י באקו
    6
    ספרנטה ניספורני
    0
    Live
  • זרינסקי
    3
    אקדמיה פאנדב
    0
    Live
  • האוגסונד
    5
    קליפטונוויל
    1
    Live
  • פרוגרס
    1
    קורק סיטי
    2
    Live
  • אנגורדני
    0
    ד. טבליסי
    1
    Live
  • הפועל באר שבע
    1
    לאצ'י
    0
    Live
  • היידוק
    1
    גזירה יונייטד
    3
    Live
  • מורה
    2
    מכבי חיפה
    3
    Live
  • קוקסי
    1
    דברצן
    1
    Live
  • B36 טורסהאבן
    2
    קרוסדרס
    3
    Live
  • נורקופינג
    2
    ס. פאטריקס
    1
    Live
  • היברניאנס
    0
    שחטיור סוליגורסק
    1
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ