תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"לא ייתכן שישראלים יתחרו בלי דגל"

מוקי וג'רבי עם המדליה. בעתיד יהיה דגל? | צילום: הוועד האולימפי בישראל
מירי רגב תכנס כינוס חירום, רזבוזוב תקף את הממשלה. האזינו

סוגיית התחרות של הג'ודאים הישראלים בגראנד סלאם אבו דאבי היוקרתי ממשיכה להכות גלים כאשר הסתרת הסממנים הישראלים נבעו מטעמי ביטחון.

 

ההישגיה של ירדן ג'רבי ושגיא מוקי חסרו את דגל ישראל בתחרות ושרת התרבות והספורט, מירי רגב הגיבה בחריפות לכך. בתוכנית הבוקר של גל"צ אמרה: "אי אפשר כשהוועד האולימפי קובע כללים. יש יותר מדי תחרויות במדינות ערב שנאלצים להסתיר סמלים".

 

 

"לא יכול להיות שספורטאים ישראלים לא יוכלו להתמודד עם ייצוג של דגלים. מבחינתי אני אפעל שמדינות לא יוכלו לארח את התחרויות אם כל מדינה לא תוכל להניף את דגלה".

 

בהמשך התפתח עימות בין השרה לפרשן אריק מליניאק שטען כי אין לערב פוליטיקה וספורט. השרה הטיחה בו: "בושה שלא נלחמו עד עתה למען הנפת הדגל של ישראל בתחרויות. בכל מקום שישראלים מנצחים, הם צריכים להניף את דגל המדינה".

 

 

 

מליניאק מצידו טען כי השרה אינה קובעת את סדרי האבטחה ואם השב"כ החליט כי ביכולתו לאבטח את הספורטאים במדינות אלו – זה החלטתו. "גם ספורטאי אמריקני לא בטוח תמיד בעומאן".

 

 

 

העולם הערבי רצה למחוק את ישראל והוא עשה את זה דרך הספורט.האשמים העיקריים בהדרה ומחיקת סמלי מדינת ישראל מהספורט העולמי ...

Posted by ‎יואל רזבוזוב‎ on Sunday, November 1, 2015
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ