תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גורמים בהפועל ת"א: ביטון צריך לשחק

יעזוב את הפועל? ביטון | צילום: ערן לוף
החלוץ הופתע לגלות שאינו בסגל לדרבי. מקורב: "בקיץ התחננו שיחתום"

האם תם הרומן בין דודו ביטון להפועל ת"א? בסביבתו של החלוץ, שהודח מסגל הקבוצה לדרבי אמש (שבת) בבלומפילד, באים בטענות קשות למאמן הקבוצה, וואליד בדיר, שלטענתם "מחק את החלוץ" והחליט, לכאורה, כי הוא אינו בתכניות המקצועיות שלו, כל עוד הוא בעמדת המאמן.

 

"דודו היה בהלם מוחלט שהשם שלו לא הופיע ברשימה לדרבי בחדר ההלבשה", סיפר חבר של ביטון, "בקיץ התחננו אליו שיוותר על הכסף בבלגיה ויחתום בהפועל לעוד עונה, אבל וואליד לא סופר את דודו. האמת אפשר להבין, יש לנו עודף חלוצים", סיים בציניות חברו של השחקן.

 

ביטון הצטרף באיחור למחנה האימונים של האדומים בגרמניה, לאחר שבמהלך הקיץ קורקע עקב פציעות ולמעשה לא היה בפעילות, מה שגרם לו להיכנס לכושר בשלב מאוחר למדי. בפתיחת העונה ביטון דווקא קיבל את הקרדיט ממנדיונדו, אך אכזב ומיד עם פיטוריו של הספרדי שיחק לסירוגין בהרכב של באדיר.

 

בחודש האחרון לעומת זאת, המאמן החליט להתעלם לחלוטין מביטון שלא זכה לדקות מול ב"ש וסכנין, כאשר השיא הגיע כאמור אמש עם הוצאתו של ביטון מהסגל.

 

גורמים בהנהלת הפועל טוענים כי אכן יש אכזבה מסוימת מהחלוץ, אך לאור העובדה שהוא החלוץ היחידי בסגל יש מקום לתת לו לשחק. "דודו בחור טוב שאוהב את הפועל. גם אם הוא בתקופה רעה, אין לנו באמת תחליפים ראויים לאיכויות שלו, וראינו איך אנטל נראה בדרבי, צריכים לתת לו עוד קצת זמן".

 


מתעלם מביטון. וואליד באדיר (עדי אבישי)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ