תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"כשברדה פורח מסביבו פורחים גם אחרים"

"כשברדה פורח מסביבו פורחים גם אחרים"
בב"ש מרוצים מהיכולת הקפטן: "נתנו לו את המפתחות והוא החזיר בענק"

ניצחון מצוין בנתניה, הפגנת יכולת מצוינת על המגרש, עלייה למקום הראשון וקריאת תיגר אמיתית על תואר האליפות: כל אלו עדיין לא משמחים הבוקר את אוהדי הפועל באר שבע כמו החזרה הגדולה של בן העיר ויקיר האוהדים החלוץ אליניב ברדה שנמצא ביכולת הטובה שלו מאז חזר לישראל לפני כשנתיים וחצי אחרי קדנציה נהדרת בחו''ל.

 

בבאר שבע שמחים על יכולתו של ברדה שמעבר ליכולת המנהיגות שלו נמצא בכושר הבקעה מצוין שמזכיר את ימיו הגדולים. דומה שסיפור המתיחות ומערכת היחסים בין ברדה למאמן שלו ברק בכר הופכת להיות כמנוף לשיפור החיובי ביכולתו של החלוץ וקבלת אתגר ההדחה מן ההרכב בתחילת העונה.

 

 

"ברדה הוא ווינר ברגע שנתנו לו את המושכות הוא נתן לבכר בענק", אומר חלוץ העבר, ניסו אביטן. "ברדה חייב לקבל יותר קרדיט גם בתקופות הטובות וגם בתקופות הפחות טובות. לדעתי בסופו של דבר על היכולת שלו תקום ותיפול הפועל ב"ש".

 

ברדה. "ווינר אמיתי" (אסף קליגר)

 

סתיו אלימלך, הקפטן האחרון שהניף תואר בדרום, מוסיף: "מבחינתי הוא תמיד פורח ומסביבו הוא מצמיח פרחים נוספים. אני חושב בניגוד לכולם שהתחרות עשתה לו טוב, אבל הוא תמיד היה שם. הוא מקצוען אמיתי ווינר אמיתי".  

 

"אני ידעתי שהוא יוביל ויבקיע לכן אני לא חושב שמדובר בפריחה מחודשת . גם אם הוא בתקופה פחות טובה, תמיד מאמנים בו, הוא מייצג משהו מאוד חשוב עבור המועדון. גם אם הוא לא משחק בעמדה שלו כמו בתקופת אלישע לוי הוא עושה דברים מדהימים ולכן אני בטוח שנראה ממנו בפרט ומהפועל ב"ש בכלל דברים נהדרים".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ