תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עטר ואלישע לוי מועמדים להחליף את דורה

דורה. הופתע מההודעה | צילום: אסף קליגר
גיא צרפתי מונה למאמן הזמני. אוסידון: "הזעזוע חייב היה להיות מיידי"

דירקטריון מכבי נתניה נפגש היום (שני) לישיבה בעניין המצב העגום אליו נקלע המועדון. בתום הישיבה, החליט הדרקטוריון פה אחד על הפסקת עבודתו של המאמן שלומי דורה.

 

בהודעה שפרסם המועדון, דווח כי היו"ר נפגש עם המאמן והודיע לו על החלטת הדירקטוריון, אך ההודעה לתקשורת פורסמה לפני שהמאמן קיבל הודעה רשמית. יש לציין כי חלק ממקבלי ההחלטות היו בדעה שצריך לתת לדורה עוד צ׳אנס אך טרם שמעו ממנו את הצד שלו במצב.

 

 

הבוקר עוד הגיע דורה לאימון הקבוצה וערך אסיפה עם השחקנים במסגרתה אמר להם שהוא לא מתכוון להתפטר ונשמע כעוס ומתוסכל מהדיבורים הבלתי פוסקים על עתידו וכאמור כעת עושה שוב את דרכו חזרה לנתניה על פי הנחיית ההנהלה כאשר מדובר בדרכו האחרונה לנתניה לפני הפיטורים הרשמיים. דורה סיפר גם אתמול לאחר המשחק כי אוסידון הבטיח שלא יפוטר גם במידה והקבוצה תפסיד לב"ש, אולם חלק מחברי הדירקטוריון טענו כי מדובר בשינוי מתבקש, לעומת מיעוט שתמך בהישארותו, אך לכאורה אוסידון לקח את ההחלטה בעצמו.

 

אוסידון. לקח את ההחלטה בעצמו (ערן לוף)

 

במהלך ישיבת הדריקטוריון שהתקיימה, שנקבעה לפני כשבוע ימים מבלי קשר למצבו של דורה, סיפר היו"ר אוסידון לשאר חברי הדירקטוריון, כי מה שהפיל את הפור מבחינתו הייתה העובדה כי לטענתו דורה ערך אימון אישי בחדר הכושר בזמן שהשחקנים התאמנו על המגרש באימון המסכם של הקבוצה. דברים שהמאמן מכחיש בתוקף.

 

עד מציאת המאמן הקבוע יערוך עוזר המאמן, גיא צרפתי, את האימונים. בימים הקרובים תקבל הנהלת המועדון את ההחלטה על המחליף הקבוע בעמדת המאמן.

 

עטר. המועמד המועדף (ערן לוף)

 

דורון אוסידון: "לא בלב קל קיבלנו את ההחלטה לשחרר את שלומי אך בנסיבות שנוצרו הזעזוע חייב היה להיות מיידי. אנו נפעל במהירות למנות מאמן קבוע והצעתי בשלב זה לאוהדים היא להתעלם מכל הספינים והשמועות ולחכות להודעת מועדון מסודרת לגבי מינוי המאמן המחליף". 

 

חברי הדירקטוריון ביקשו מאוסידון לפסול מידית את מועמדותם של ניר קלינגר וגיא לוי ולפנות בשלב הראשון לראובן עטר ואלישע לוי במטרה להגיש להם הצעה כספית. במידה והשניים לא יסכימו להגיע בתנאי השכר המוצעים, בני לם יזכה לתמיכה של כמעט כל חברי הדירקטוריון.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ