תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ספר חדש: מוריניו כמעט הרים יד על רונאלדו

מוריניו ורנאלדו. נרגעו אחרי מספר דקות | צילום: Gettyimages
'המיוחד' כעס ש-CR7 לא ירד להגנה: "אם הם היו כובשים הייתי גומר אותך"

צ'לסי נמצאת כיום במשבר חריף, אבל ז'וזה מוריניו טוען שהשחקנים נותנים לו גב. כזכור, היום (שני) פורסם באנגליה שכתב אנגלי טען שההיפך הוא הנכון ושחקן בצ'לסי אמר לו שהוא מעדיף להפסיד עבור מוריניו מאשר לנצח.

 

למי שהרים גבה מגיע היום הסיפור הזה שיכול להראות שלא תמיד היחסים של מוריניו עם שחקניו טובים. העיתונאי גילם בלאג המומחה לכדורגל הספרדי פרסם ספר חדש על כריסטיאנו רונאלדו ובאחד הפרקים דיווח על תאקל חריף במיוחד שהיה בין השחקן למאמן ז'וזה מוריניו כשזה אימן את ריאל מדריד.

 

 

העיתון הבריטי 'טלגרף' מדווח שבמשחק ברבע גמר גביע המלך בין ריאל מדריד לולנסיה בעונת 2012/13 כעס מוריניו על רונאלדו שאיבד כדור במשחק וצרח לחזור להגנה. בדקות האחרונות של המשחק דרש מוריניו מרונאלדו לרדת להגנה ולא להתקיף. בחדר ההלבשה פנה אליו מוריניו בכעס: "אם הם היו כובשים שער בגללך הייתי גומר אותך...".

 

רונאלדו ומוריניו. "רק לי יש את האומץ להגיד מה חושבים עליך" (gettyimages)

 

לפי הספר רונאלדו הגיב בכעס עצום ואמר לו :"אחרי כל מה שעשיתי בשבילך ככה אתה מתנהג אלי? איך אתה מעיז לדבר אלי ככה?". השניים היו קרובים להרמת יד, אבל לפי הספר מוריניו נרגע ואחרי מסר דקות אמר: "לא דיברתי עליך ספציפית, דיברתי על כך שרציתי שכל הקבוצה תרד להגנה".

 

רונאלדו לא נשאר חייב ואמר: "זה לא רק אני חושב ככה, הרבה שחקנים בחדר ההלבשה חושבים עליך אותם דברים, אבל לא מעיזים לומר לך בפרצוף מה הם חושבים, כי אין להם ביצים". לפי הספר מספר שחקנים בהם איקר קסיאס, אלברו ארבלואה, סרחיו ראמוס וסמי חדירה ששיחק אז במועדון מנעו חילופי מכות.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ