תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"פוטרתי מנתניה כדי לרצות את הקהל. אוסידון התנגד

דורה. \זה שהכנסתי ראש בריא למיטה חולה | צילום: עדי אבישי
דורה ל-103FM: "יש "כתבי חצר" שדואגים לחברים שלהם". האזינו

חצי שנה אחרי שהציל את הפועל עכו ונבחר על ידי רבים למאמן העונה, שלומי דורה שוב ללא קבוצה לאחר שפוטר היום (שני) ממכבי נתניה. הקבוצה שנמצאת במקום האחרון בטבלה החליטה לבצע את הזעזוע יום אחרי ההפסד 2:0 לבאר שבע.

 

"לא הייתי מופתע, אני יודע לעשות את החשבון", אמר דורה לתכנית הספורט של 103FM. "הייתי בדרך חזרה מהאימון ואז קיבלתי שיחת טלפון מדורון אוסידון, חזרתי בחזרה והייתה לנו שיחה ארוכה. לא היו רמיזות מצידו של אוסידון לכך שאפוטר אם לא אנצח את באר שבע".

 

 

לדעת דורה, לא אוסידון דחף להדחתו ואם הדברים היו תלויים ביו"ר, כנראה שעוד היה נשאר. "הבנתי שלפני כן הייתה ישיבה של הדירקטוריון שכנראה חיים בעיר ומושפעים מהקהל", הסביר דורה, "זה היה יותר לרצות את הקהל מאשר לפטר את שלומי דורה. אוסידון היה מהמתנגדים למהלך, ניסה לשכנע אותם לתת צ'אנס ולשרוד את התקופה הזאת. אבל זה לא קרה והוא נאלץ להודיע לי את מה שהודיע. אם בדירקטוריון היו רוצים לשמוע את דעתי, הם היו עושים זאת".

 

כפי שאמר דורה בעצמו, הפיטורים הללו ריחפו באוויר ולא ממש הפתיעו. כאשר לא מעט מהספקולציות היו כי ראובן עטר ישוב לקדנציה נוספת בנתניה. "תקרא לי נאיבי או תמים, אבל אני לא יודע אם הזהות של המחליף שלי הייתה ידועה", התייחס דורה. "יש כל מיני "כתבי חצר" שמנסים לדאוג לחברים שלהם, וזה בסדר. והם מנסים להפיץ שמועות לא נכונות. למרות כל הדיבורים המשכתי לעבוד כרגיל".

 

"זה שהכנסתי ראש בריא למיטה חולה, זו בעיה שלי", הסביר דורה. "ראיתי בזה אתגר גדול. השחקנים לא איבדו אותי ולא אני אותם. גם היום העברתי את האימון בבוקר והיו שיחות עם השחקנים וכולם היו חדורי מוטיבציה בעקבות המחצית השנייה אתמול. לא הרגשתי לרגע שהשחקנים עושים טובה שהם מתאמנים. להיפך, השחקנים פנו אליי והציעו ללכת שוב לדורון אוסידון".

 

לדורה היו הסברים ברורים מדוע הקבוצה לא הצליחה תחתיו, אך מאמין שזה זמני: "באמת שנוצרה סיטואציה בלתי נמנעת עם כל הפציעות. כל דבר רע שיכול לקרות בתחילת העונה קרה לנו. פציעות של שלושה שחקנים מובילים, החלטות של שופטים שהכריעו משחקים נגד בית"ר י-ם או קריית שמונה. פתאום צץ עונש רדיוס משנה שעברה. ואם לצאת לאיצטדיון אחר כי שלנו בשזרוע. הכל התחבר הפוך, כולל מה שקרה עם הקהל והרחשים מסביב. אני עדיין מאמין וחושב שנתניה לא תסיים איפה שהיא נמצאת היום. בוודאות".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ