תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"לא הייתי משחרר את רן גם תמורת מיליון דולר"

בן שמעון. הפסקת אש | צילום: דני מרון
אבי לוזון התנצל על אירוע השבת. גורם בכיר: "ברור שבקיץ יהיה מאמן אחר"

הסתיימה הפגישה בין אבי לוזון לרן בן שמעון בה נקבע כי המאמן ימשיך במכבי פתח תקווה. זאת בהמשך להבטחה שניתנה בפגישה הלילית אמש (שלישי) לשינו זוארץ, האיש שהביא אותו למכבי פתח תקווה, כי הוא מתכוון להמשיך את חוזהו עד תום העונה.

 

לאחר הפגישה אמר אבי לוזון לתקשורת: "הסברתי לו שהדברים שנקלטו שאמרתי במצלמות הטלוויזיה נאמרו על ידי מבלי מחשבה שמישהו מצלם אותי.  כמו כן הסברתי לו שזה לא עניין כספי וגם עם מכבי תל אביב או הפועל תל אביב היו מציעות מיליון דולר תמורת שחרורו לא הייתי משחרר כי אני חושב שזה לא נכון למכבי פתח תקווה והכי לכל הצדדים לסיים את העונה יחד ולהבטיח כרטיס לאירופה".

 

 

"התנצלתי כי לא התכוונתי לפגוע בו. אם הייתי חושב שהוא מאמן לא טוב הייתי משחרר אותו כבר בשבת, אבל קרה מה שקרה. הפועל תל אביב צריכים להתבייש בעצמם, במשך חודשיים הם פנו כבר ל 15 מאמנים החל מרוני לוי ועד לרן בן שמעון. זה לא מכובד להם וזאת בעיה שלהם".

 בן שמעון חש פגוע מהדברים של לוזון ("קבוצה בושה ומאמן בושה") קיבל את התנצלותו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר, שהבטיח כי יתנצל גם בפני השחקנים ויבהיר כי המאמן הוא הסמכות המקצועית הבלעדית במועדון. המאמן זעם על דברי ביקורת כלפיו על ההרכב שמשחק ועל אי שיתופם של שחקני נוער. בן שמעון יבקש להפסיק את הביקורת כלפיו החוצה ודרש לקבוע כי הוא הסמכות המקצועית הבלעדית במועדון.

 

מוקדם יותר הבוקר אמר גורם במועדון: "לא בטוח שרן בן שמעון ימשיך כי אפשרי שלא יעמדו בדרכו במידה ויחליט על התפטרות שלאחר הפגישה עם אבי לוזון. אפשרי שבשעות הקרובות הכל יתהפך ורן בן שמעון בכל זאת יוביל לסיום דרכו כמאמן בקבוצה בה גדל".

 

לוי. המועמד המוביל (אסף קליגר)

 

גורם בכיר נוסף מסר: "אם בן שמעון כבר סיכם בהפועל תל אביב למרות טענותיו כי לא עשה כך והמהלך אינו קשור להפועל תל אביב הוא צפוי לתביעה כספית גבוהה. אולי האדומים, כמו במקרה בן רייכרט, עומדים מאחוריו. הודעת התפטרות של בן שמעון אם תהיה כזאת תוביל לכאוס מקצועי וניהולי במועדון כשכל הפרשה פרצה בזמן שהותו של זוארץ בארצות הברית. בן שמעון הבטיח לזוארץ כי הוא ממשיך לאמן ולכולם ברור שבקיץ יהיה מאמן אחר למכבי פתח תקווה".

 

המועמד לתפקיד המאמן, לאחר עזיבתו של בן שמעון, הוא שחקן עבר אחר של הקבוצה אלישע לוי שעשוי לשוב לעמדת המאמן.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ