תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מונאקו הציעה 50 מיליון יורו על מוריניו

מוריניו. נשאר בכל מחיר? | צילום: Gettyimages
אברמוביץ' דרש 100 מ'. ה'מיוחד' השאיר את הזאר מחוץ להרכב

צ'לסי תשחק היום (רביעי) ב-21:45 נגד דינאמו קייב בליגת האלופות, אבל המשחק עצמו מעסיק מעט מאוד את כלי התקשורת אלא יותר מה שמסביב לו.

 

העיתון 'דיילי אקספרס' דיווח הבוקר, כי אם צ'לסי תרצה להחתים את פול פוגבה בינואר או בקיץ 2016 תצטרך לשלם עליו סכום דמיוני של 177 מיליון ליש"ט. מדובר בדמי העברה בסך 71 מיליון ליש"ט ועוד חוזה לשש שנים בו תשלם הקבוצה שכר של 17.8 מיליון ליש"ט לעונה. ייתכן שהסכומים האלה יהיה גדולים מדי גם על צ'לסי ומנצ'סטר סיטי שרוצות אותו.

 

 

מספר קבוצות גדולות רוצות את פוגבה מהקיץ שעבר, אבל סוכנו מינו ראיולה רוצה לשבור את שי העברות בעולם. פוגבה זכה ב-49 אחוז מהעימותים שלו העונה בסרייה א' ויש לו 88 אחוז דיוק במסירות ו-41 אחוז ממוצע של בעיטות לשער. הוא יצר 16 הזדמנויות לכיבוש לחבריו ב"גברת הזקנה" עד כה העונה.

 

פוגבה. סכומים גבוהים מידי? (gettyimages)

 

בתוך כך פורסם, כי מונאקו פנתה רשמית לצ'לסי בבקשה לשחרר לה את ז'וזה מוריניו כדי שיוכל לאמן את הקבוצה הצרפתית, אבל הבעלים רומן אברמוביץ' סירב. לדברי בעל המניות בקבוצה ואיש העסקים, אלסנדרו פרוטו, הוא נפגש עם אברמוביץ' והציע 50 מיליון יורו פיצויים על כך שחוזהו של מוריניו יופר והוא יעבור לאמן את מונאקו, אבל אברמוביץ' דחה את ההצעה. האם פירושו של דבר שהוא אינו מתכוון לפטר כלל את המיוחד? פרוטו אמר לסוכנות הידיעות הצרפתית שאברמוביץ' דרש 100 מיליון יורו (71 מיליון ליש"ט) והסכום נראה לו קצת מוגזם.

 

מוריניו טען שהוא לא חייב לנצח את דינאמו קייב: "תיקו מספיק. פורטו וקייב עוד חייבות לשחק ביניהן ושתיהן לא יכולות לנצח ואם ננצח את שני המשחקים האחרונים שלנו נעלה בטוח". מאמן דינאמו קייב, סרגיי רברוב, אמר: "נמאס לי לענות על שאלות לגבי מוריניו. 50 אחוז מהשאלות הם עליו. אסור לנו לחשוב מה קורה לצ'לסי, כי זה קורה בהרבה קבוצות. אנחנו רוצים לנתח ולעלות לשלב הבא, אבל אני יכול לאחל מוריניו הצלחה בהמשך הדרך".

 

צ'לסי: בגוביץ', אספיליקואטה, זומה, טרי, באבה רחמן, מאטיץ', ראמירס, וויליאן, פברגאס, אוסקר, קוסטה

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ