תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אוהדי הפועל נגד אלישע: "ייהרג ובל יעבור"

לוי. עקב אחר הקבוצה | צילום: עדי אבישי
אקס ב"ש עשוי להתמנות למאמן. האולטראס מתנגד: "אין מחילה"

אלישע לוי מתקרב למשרת האימון של הפועל תל אביב. מקורב מאוד למאמן אמר לספורט1: "יש סיכוי גבוה מאוד שהוא יאמן את הפועל ת"א. יש מגעים מתקדמים".

 

לוי מעוניין מאד להגיע לחודורוב ועקב בשבועות האחרונים אחד מצב הקבוצה, כאשר לטעמו הקבוצה תאלץ לבצע מספר שינויים בחודש ינואר כדי להתאזן ולהציג כדורגל איכותי.

 

 

לאחר פגישה שהתקיימה בין הצדדים והגדרה כחיובית, ההערכה היא כי בתוך יממה עשויה להתקבל ההחלטה בנוגע למאמן והוא צפוי על פי המסתמן להגיע לחודורוב.

 

במקביל גורם בכיר במועדון הצהיר כי מאמן הפועל רעננה חיים סילבס אינו מועמד ולא יגיע להפועל ת"א: "הוא לא בתכניות שלנו" אמר אותו בכיר.

 

 

 

אירגון האולטראס הוציא הודעה:הארגון דוחה בתוקף את רעיון מינויו של פושע בית שאן לתפקיד מאמן הקבוצהארגון אולטראס הפועל מע...

Posted by HTA on Wednesday, November 4, 2015

 

במקביל, הוציא ארגון אולטראס הפועל הודעה בנושא בה נכתב: "ארגון אולטראס הפועל מעוניין להבהיר באופן חד משמעי כי הוא מתנגד בתוקף לעצם מועמדותו של אלישע לוי לתפקיד כלשהו במסגרת מועדון הפועל תל אביב, ועל אחת כמה וכמה לתפקיד מאמן הקבוצה. מבחינתנו מדובר בכלל שהוא יהרג ובל יעבור. 
 
 
לאורך השנים, כעקרון מנחה, מעולם לא התערבנו בשיקולים מקצועיים, ואין לנו כל כוונה להתחיל לעסוק בכך. עבורנו ההתנגדות לעצם מועמדותו של אלישע לוי בתפקיד כלשהו במועדון הפועל תל אביב היא עניין עקרוני, ועל נושאים שהם נושאים עקרוניים עבורנו בכוונתנו להלחם בכל הכוח, על כל המשתמע מכך.
 

אלישע לוי. האוהדים מתנגדים נחרצות (ערן לוף)
 
 
אנו מעריכים את מאמצי ההנהלה למנות מאמן למועדון, ונשמח שתהליך זה יסתיים בהצלחה, אולם אנו מסרבים לראות באלישע לוי כאדם אשר ראוי להתמנות לתפקיד זה. הדבר נוגד בעינינו את ערכי המועדון כשם שהוא נוגד את ערכי הספורט. 
 
 
יהרג ובל יעבור שהמאמן שעמד על הקווים של קבוצה שמכרה משחק ועלתה לנו באליפות ימונה למשרה כלשהי במועדון. יהרג ובל יעבור שאדם שהערכים הספורטיביים שאותם הנחיל לשחקניו הם הערכים אותם ראינו במשחק .השרוכים
יהרג ובל יעבור שאלו שבחרו להעניק לבית"ר ירושלים על מגש כסף את תואר האליפות על חשבון ערכי הספורט וההגינות ימצאו את מקומם בשורות מי שהיו הקורבן הישיר של אותה חוסר ספורטיביות.
 
 
אין ולא יכולה להיות מחילה למאמן בית שאן. לא יכול להימצא תפקיד לאדם שכזה במערכת האדומה".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ