תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"רן רק קם מהשבעה, זה גרם לו לסערת רגשות"

בן שמעון. היה בסערת רגשות | צילום: אסף קליגר
שינו זוארץ ב-103FM, ביקר את אבי לוזון: "מעביד לא צריך לבקר מאמנו"

סוגיית רן בן שמעון ואבי לוזון לא ירדה ביממה האחרונה מסדר היום. נכון, מאז שבת שקלטו המצלמות את לוזון מטיח במאמן: "איזה שחקנים, מאמן בושה", היתה אופציה לפיצוץ, אך לאור השמועות על אפשרות להתפטרות המאמן, במכבי פתח תקווה הרגיעו את הרוחות.

 

אחד מבעלי מכבי פ"ת, שינו זוארץ, התייחס להישארות המאמן ב-FM103. "אני מעריך מאוד שרן נשאר בקבוצה".

 

 

זוארץ התייחס להתגלגלות הפרשה: "מילים שנאמרו ביום שבת. אני מכיר את הסערה מהרגע שהחלה ומחול השדים שהחל משבת. רן קם משבעה והיה לו חשוב להיות במשחק הזה. הוא היה בסערת רגשות לכל אורך המשחק".

 

על הפגישה עם אבי לוזון אמר: "היתה מתקיימת פגישה בכל מקרה. אני לא יודע מה נכון לגבי הפועל תל אביב. לא שאלתי את בן שמעון אם דיבר עם אנשי הפועל תל אביב. אם היה עוזב, לא היה מעניין אותי לאן".

 

למה לוזון אמר את מה שאמר? "בגלל 30 דקות במשחק נגד פתח תקווה. אנחנו לא ברצלונה. מכבי פתח תפסיד עוד כמה משחקים עד תום העונה".

 

בן שמעון דרש לעזוב? "הוא הרגיש פגוע ואמר לי את זה. לא היה לו נוח כשככה דיברו אליו. ההתנצלות הגיעה חד משמעית מאבי לוזון, רן לא ביקש אותה".

 


לוזון. "לא יכול להיות שמעביד מעביר ביקורת על מאמן שלו כשכולם רואים" (אסף קליגר)

 

זוארץ הביע ביקורת על שנאמר מול המצלמות: "לא יכול להיות שמעביד מעביר ביקורת על מאמן שלו כשכל עם ישראל רואה את זה. זה יכול להיאמר בארבע עיניים. אני שמח שאבי ידע להתנצל".

 

לגבי עתיד המאמן אמר: "יש לו חוזה עד תום העונה ומעבר לזה? בואו נראה. אני מאמין שלא אדרש לעוד סוגיות כאלה עד תום העונה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ