תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בן שמעון: "בכנות, בשבת הודעתי שאני עוזב"

פתח את הלב בפני השחקנים. בן שמעון | צילום: דני מרון
המאמן פתח את ליבו בפני שחקניו. פ"ת רוצה להתאושש מחר מול הפועל עכו

לאחר חמישה משחקים ללא ניצחון בליגה ולקראת ממשחק החוץ מחר בעכו (19:00), במכבי פ''ת יודעים שהתרופה הכי טובה לאירועי השבוע האחרון היא ניצחון.

 

כזכור, רן בן שמעון היה על סף עזיבת הקבוצה באמצע השבוע האחרון, זאת לאחר הריב המתוקשר עם אבי לוזון ומילותיו של לוזון אשר נתפסו בעדשות המצלמה במשחק מול מכבי חיפה "בושה של קבוצה, בושה של מאמן". אך כאמור, בן שמעון החליט לבסוף להישאר.

 

 

באסיפה ארוכה מאוד ביום רביעי שנערכה כלמעלה משעתיים החליט המאמן לפרוק את אשר ליבו מול החשקנים: "אני אהיה כנה איתכם, ביום שבת אחרי המשחק הודעתי שאני עוזב. אני לא מוכן להישאר במקום שלא נותן לי ולשחקנים שלי את הכבוד ואת הסמכות לקבל את ההחלטות". במהלך האסיפה ניתח בנוסף עם השחקנים את אירועי המשחק מול חיפה, כאשר לא הסתיר את ביקורתו הרבה מכמה מהם.

 

נכח גם בפגישה. עומר גולן (אסף קליגר)

 

באימון הקבוצה אמש הגיעו מספר אוהדים מתוך כוונה לפרוץ אל הדשא כדי להטריף את השחקנים לקראת המשחק, אך ברגע האחרון הוחלט שהאימון יעבור בשקט. גם בקרב האוהדים קיים כעס על המאמן, שלטענתם לא משתף מספיק שחקני בית. לוזון ובן שמעון אגב, שוחחו אחרי האימון במשך כמעט חצי שעה ביחד עם המנהל המקצועי עומר גולן, ולפי שעה נראה שהסדר במלאבס שב על כנו.

 

בצד המקצועי, בן שמעון מתלבט רבות לגבי ההרכב. הקפטן ג'ו מוננוגה ייעדר עקב חמישה כרטיסים צהובים ויוחלף ביובל יעקובוביץ', ומלבד זאת המאמן שוקל להרכיב ב-11 את עוז פרץ במקומו של קסאביא תומא, שהיה אחראי לשניים משלושת הפנדלים שנשרקו לחובת הקבוצה במשחקים האחרונים. אם השינוי ייצא אל הפועל, פ''ת תשחק במערך של שני בלמים לראשונה מזה זמן רב.

 

הרכב משוער: צחי גיגי, דור אלו, אליסון דוס-סנטוס, עומר דנינו, דודי טויטו, יובל יעקובוביץ', איטור מונרוי, מינדאוגס פאנקה, גיא מלמד, עידן שמש, עוז פרץ (קסאביא תומא).

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ