תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

האשמות ביונייטד: ואן חאל הרס את ההרמוניה

ואן חאל. שינה סדרי עולם | צילום: Gettyimages
המאמן פנה לאוהדים לקראת ברומיץ': "תשרקו בוז נגדי, לא נגד השחקנים"

מנצ'סטר יונייטד תנסה לחזור לכבוש היום שערים אחרי שתי תוצאות תיקו מאופסות בליגה כשתארח את ווסט ברומיץ' אלביון באולד טראפורד (16:25 בספורט2). לואיס ואן חאל קרא אתמול לאוהדי הקבוצה לתמוך בה ולהפסיק לשרוק לשחקנים בוז. "תשרקו לי בוז אם אתם רוצים, אבל לא לשחקנים. יש לי עור פיל, אבל תעזבו אותם. כשהתחלתי לאמן באייאקס כל האוהדים צעקו לי בשם של יוהאן קרויף עד שזכינו בגביע אופ"א".

 

במשחק בו ניצחה היונייטד את צסק"א 0:1 משער של ווין רוני נשמעו גם שריקות בוז וגם קריאות "אנחנו מנצ'סטר יונייטד אנחנו רוצים רק התקפה, התקפה", ביציעים.

 

 

למרות דברי ואן חאל 'הדיילי מירור' מפרסם היום תחקיר איך הרס ואן חאל את ההרמוניה בקבוצה אחרי שהחליט שבחדר האוכל המפורסם שבמתקן האימונים שבקרינגטון בו יש אלף מקומות ישיבה אוכלים השחקנים לחוד והצוות של המקום לחוד.

 

רוני. גם הוא רץ לחדר האוכל? (gettyimages)

 

ואן חאל שינה מסורת של שנים שהנהיג אלכס פרגוסון בה אכלו כל השחקנים והצוות ביחד. עכשיו ואן חאל הפריד ביניהם והוא מתעקש לקבוע באיזה שולחן יישב כל שחקן. שחקן שמאחר לארוחה נקנס, שחקנים נראים רצים בטירוף לעבר חדר האוכל כדי להגיע בזמן והמדליפים מקרינגטון אומרים שהדבר נראה מגוחך שכוכבי על שמרווחים כל כך הרבה כסף מתנהגים כמו תלמידי תיכון שנזפו בהם.

 

הקנטינה המפורסמת מהווה מקור לסיפורי הווי. מסתבר שלפני בואו של ואן חאל היה שם ריב ענק כשווין רוני קם מהשולחן לרגע והשאיר את הביצה המקושקשת שלו עדיין חמה כדי לאכול אותה בהמשך. כשהגיע חזרה לשולחן מצא אותה מכוסה ביוגורט שהוא שונא. התברר שאלה היו ג'וני אוונס ודארן פלצ'ר (שניהם בווסט ברומיץ' אלביון) שהחליטו לעשות לו תרגיל ותוך שניות עפו בכל החדר טוסטים, צלחות ובקבוקי פלסטיק.

 

כשההולנדי הגיע ליונייטד בקיץ שעבר הוא שמע את הסיפורים והחליט שאצלו יהיה סדר גרמני. ואן חאל גם אסר על קריאת עיתונים או צפייה בטלוויזיה. בעבר שחקן שהיה מופיע בחדשות באותו יום מכל מיני סיבות (לאו דווקא חיוביות) היה מתקבל אצל חבריו השחקנים בקנטינה כשהם מחזיקים עיתונים ומנפנפים אותם לעברו באוויר. הסקאי ספורט לא היה יורד מהמסכים באולם. היום השחקנים מנועים לראות טלוויזיה או לקרוא עיתונים.

 

פרגוסון. מתגעגעים (gettyimages)

 

אחד מהעובדים בקנטינה אמר: "ביום שפרגי הודיע על פרישה הוא הגיע לארוחה אחרונה וכולם אצלנו בכו. ידענו שיהיו שינויים. שיהיה ברור שגם עכשיו צוחקים אצלנו פה ושם, אבל זה כבר לא מה שהיה. ואן חאל אפילו שינה את סדר השולחנות".

 

הרכבים משוערים:

 

מנצ'סטר יונייטד: דה חאה, יאנג, סמולינג, בלינד, רוחו, קאריק, שוויינשטייגר, מאטה, רוני, לינגרד, מרסיאל

 

ווסט ברומיץ' אלביון: מייהיל, דוסון, אוונס, מקאולי, בראנט, מוריסון, יקוב, פלצ'ר, גרנדר, בראהינו, רונדון

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ