"מעדיפים לא לסכן את בנזמה לפני הקלאסיקו"

"מעדיפים לא לסכן את בנזמה לפני הקלאסיקו" בניטס ובנזמה. לא שיחק מאז ה-8 באוקטובר | צילום: Gettyimages
בניטס לקראת סביליה: "מאמין שהוא יתאושש ויגרום לנו הרבה אושר"
קארים בנזמה לא נכלל בסגל ריאל מדריד למשחק מחר בסאנצ'ס פיחואן מול סביליה (21:30). בנזמה התאמן כרגיל בחימום עם השחקנים היום (שבת) ואז פרש לאימון לבדו. רפא בניטס אישר שהוא לא יהיה בסגל המשחק מחר, אבל הוא יהיה מוכן לקלאסיקו נגד ברצלונה.


בניטס אמר: "בנזמה נמצא עכשיו בחלק האחרון של ההתאוששות שלו אחרי הפציעה ועדיף שלא לסכן אותו לפני המשחק נגד ברצלונה". גארת' בייל נכלל בסגל ועשוי לשחק וקיקו קאסיה ימשיך לעוד בשער במקום קיילור נבאס.


בנזמה שנמצא אשם בניסיון לסחוט את מתיאו ולבואנה בפרשת קלטת הסקס יחזור לשחק נגד ברסה לאחר שלא שיחק מאז 8 באוקטובר במשחק נגד אתלטיקו מדריד (1:1). אז בניטס החליף אותו ובנזמה כעס על החילוף. על התביעה אמר בניטס: "זה דבר אישי, כך שלא אדבר על זה הרבה. אני מאמין שהוא יתאושש ויגרום לנו עוד הרבה אושר על כר הדשא. החברים שלו תומכים בו כמו כולנו. נחכה לתוצאות החקירה".בניטס. "מאמין שהוא יתאושש" (gettyimages)


חמאס רודריגס יהיה בסגל, אבל בניטס אמר שהוא מודאג מזימונו לנבחרת קולומביה. "אם רק היה כובש כל משחק חמישה שערים, אבל אני חושש לכך שהוא יחזור בריא, כי הוא חיוני לנו".


על נאבס: "לא רוצים לסכן אותו יותר מדי". על כריסטיאנו רונאלדו: "הסוכן שלו אמר שהוא יסיים את הקריירה שלו בריאל מדריד וזה משמח אותי מאוד. אני חושב שהוא מאושר אצלנו ויכבוש עוד הרבה שערים. חשוב מאוד ששמרנו על שער ריק מול פ.ס.ז'".


על סביליה: "זה מגרש קשה לשחק בו. יש להם אוהדים שנותנים להם גב גדול תמיד".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ