תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"רוג'רס יאמן עד הקיץ, סימאונה בעונה הבאה"

"רוג'רס יאמן עד הקיץ, סימאונה בעונה הבאה"
דיווח: מאמן אתלטיקו עשוי להגיע לצ'לסי, אקס ליברפול ישוב זמנית?
צ'לסי ספגה אתמול (שבת) את ההפסד השביעי שלה העונה בליגה אחרי ה-1:0 ב'בריטניה סטדיום', ועדיין ז'וזה מוריניו הוא מנג'ר הבלוז. כעת רומן אברמוביץ' יצטרך להחליט אם לפעול לפני המשחק של צ'לסי נגד נוריץ' סיטי ב-21 בנובמבר. 
 
יחד עם זאת, ה'סאנדיי מירור' מדווח שצ'לסי רוצה את דייגו סימאונה, מאמנה של אתלטיקו מדריד, בקיץ 2016 למרות שהוא חתום על חוזה בקולצ'נרוס עד 2020 - אך יש יותר משמועות על כך שהוא רוצה לעזוב. יש בחוזהו סעיף שהוא יכול לעזוב לקבוצה מחוץ לספרד.
 
 
שם נוסף שהוזכר לאחרונה לצ'לסי, אך לעמדת מאמן זמני, הוא ברנדן רוג'רס שפוטר מליברפול. לפני עשר שנים הוא היה עוזרו של מוריניו בסטמפורד ברידג', כך שהוא מכיר היטב את המועדון.
 
השוער אסמיר בגוביץ' צוטט אחרי המשחק שהשחקנים תומכים עדיין במוריניו ואמר: "הוא עשה לנו שיחת מוטיבציה במלון וזהו, אבל רוחו היתה איתנו במגרש". כזכור, "המיוחד" היה מורחק והעביר הוראות דרך הסקייפ.
 
 
הפרשנים היו חלוקים בדעתם על יכולתה של צ'לסי. ג'יימי רדנאפ אמר לסקאי ספורט: "האשמה בנפילת צ'לסי היא רק במוריניו. שנה שעברה ב-12 המחזורים הראשונים הם לא נוצחו, העונה כבר 7 הפסדים, כך שמשהו מאוד לא בסדר במועדון. זה מצב שהוא בלתי מתקבל על הדעת עבור צ'לסי. אני לא זוכר אלופה שמשחקת כך שנה אחרי הזכייה בתואר". 
 
לעומתו, פרנק למפארד שחקן העבר של הקבוצה הטיל את האשמה בשחקני צ'לסי: "חלק מהשחקנים לא בכושר וחסרי ביטחון. עבורי המפתח להצלחה שלהם הוא הביטחון העצמי של אדן הזאר. אתה לא הופך לשחקן רע בין לילה". 
 
בתוך כך, דייגו קוסטה שוב היה מעורב בתקרית מוזרה אתמול - לטענת סדרן של סטוק, ניסה החלוץ לתקוף אותו. במהלך המשחק קוסטה מיהר להציא כדור חוץ ודחף את אחד הסדרנים בדרך. המקרה לא נראה רציני במהלך המשחק, אבל בסיום הסדרן התלונן על כך לשופט אנטוני טיילור ואם זה יופיע בדו"ח השופט, קוסטה שכבר הורחק לשלושה משחקים אחרי המשחק מול ארסנל, עלול להיות בצרות. 
 
דייגו קוסטה. אוהב להסתבך (Gettyimages)
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ