תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ראובן עטר: "הגעתי לנתניה כדי לשקם את הקריירה"

עטר ואוסידון הבוקר במסיבת העיתונאים | צילום: געש גרייף
המאמן במסע"ת: "יש בעיות, אבל אפשר לתקן. הגעתי למקום שאני אוהב"
ראובן עטר פתח הבוקר (ראשון) את הקדנציה החמישית שלו במכבי נתניה כשהחליף את שלומי דורה, וינסה להוציא את העגלה מהבחוץ כאשר המועדון מעיר היהלומים במקום האחרון בטבלה עם 7 נקודות בלבד וניצחון אחד מתחילת העונה.
 
"הגעתי למקום שאני אוהב, מקום שאני מכיר ומבחינתי אני את נתניה לא עוזב", אמר ראובן עטר במסיבת העיתונאים למינויו הבוקר במתחם בית הנבחרות בשפיים.
 
 
"תוך חודש עד חודש וחצי נהיה במקומות אחרים לגמרי. אני מאמין שאפשר להפיק הרבה יותר מהסגל הקיים", הצהיר המאמן החדש-ישן בעיר והוסיף: "עקבתי אחרי נתניה. יש מספר בעיות מקצועוית ומנטליות שאפשר לתקן, אני מאמין שאני אוכל להעניק לשחקנים את הכלים".
 
על הקדנציה האחרונה שלו במועדון: "למרות שמנסים להדביק לי את ירידת הליגה, אני כמעט הצלתי את הקבוצה מירידה. אני בא לשקם את הקריירה שלי בנתניה ומבחינתי אני מפה לא עוזב".
 
היו"ר דורון אוסידון אף התייחס לראשונה לפרשת גאל מרגוליס, אך לא חידש הרבה וחזר על הטענה לפיה הקשר לא יכול היה לשחק מאי כשירות רפואית בשל בעיות אישיות. הבוקר הקשר התאמן עם חבריו לעיני ראובן עטר.
 
אלון חרזי, אלון חזן ועומרי אפק הגיעו למסיבת העיתונאים ובירכו את ראובן עטר על המינוי. השלושה בעיצומו של קורס מנהלים מקצועיים הנערך במתחם.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ