תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אוהדי בית"ר הדליקו אבוקות ופתחו רימון עשן

רימון עשן ביציעי סמי עופר | צילום: ערן לוף
דראפיץ' בסיום: "הראנו אופי אבל אנחנו צריכים לשחק יותר טוב"

רצף הנצחונות של בית"ר, שלא נפסק גם הערב עם הניצחון הנאה על מכבי חיפה, גורם ליותר ויותר אוהדים ללכת אחר הקבוצה לכל מקום. גם הערב הגיעו כ-3,400 אוהדים לגבות את הקבוצה של סלובודן דראפיץ' באצטדיון סמי עופר, אולם חלקם עשו דברים שיתכן ויעלו לקבוצה ביוקר.

 

כבר בשריקת הפתיחה נפתחו מספר אבוקות ביציע של אוהדי הקבוצה מהבירה וכמו כן, ביציע נזרק רימון עשן בצבע צהוב. הקבוצה צפויה לעמוד לדין לאור אירועים אלו כאשר השופט אלון יפת יציין זאת ככל הנראה בדו"ח השיפוט שלו.

 

 


אוהדי בית"ר כשברקע רימון העשן (ערן לוף)

שאריות העשן באצטדיון, יפת מביט מקרוב (ערן לוף)

 

במהלך המחצית הראשונה אוהדי מכבי חיפה סינוורו את בוריס קליימן עם ליזר. השוער התלונן על כך בפני שופט המשחק. בנוסף, הכרוז ביקש מהאוהדים הירוקים להפסיק באופן מיידי. האם גם מכבי חיפה תעמוד לדין?

 

קליימן פנה לאלון יפת (ערן לוף)

 

"דיברנו במחצית ואמרתי שאנחנו שנכנסנו למשחק", אמר המאמן בסיום. "ידענו שלא נגיע להרבה הזדמנויות ושאנחנו צריכים לכבוש את אלו שנגיע אליהן. לא סגרנו טוב את האמצע ולא הנענו כדור טוב אבל החבר'ה שלי הראו הרבה אופי ולפעמים זה מה שצריך".

 

"יש פוטנציאל בקבוצה אבל אנחנו עדיין לא מספיק יציבים", המשיך המאמן, שלא חסך ביקורת מחניכיו למרות הניצחון השלישי ברציפות. "הרבה דברים לא תלויים במשחק. הראנו אופי אבל אנחנו צריכים לשחק יותר טוב".

 

למרות הניצחון, דראפיץ' לא חסך ביקורת מחניכיו. דובב גבאי חוגג את השער (ערן לוף)

 

"בינתיים אנחנו לא מסתכלים על כל מה שקשור לחיזוק", המשיך המאמן. "מתחילת העונה אמרתי שאלי טביב נתן לי כלים טובים בשביל להצליח ואני מודה לו על זה. יש לי קבוצה טובה, צעירה, תוססת שרוצה ללמוד".

 

לסיום, הגיב הסרבי לקריאות שהפנה נגד חלק מהקהל בתקופות הפחות טובות העונה. "כשאמרו לי להתפטר אמרתי לאוהדים שהם צודקים כי אנחנו לא משחקים מספיק טוב, וברגע שנשחק טוב יותר כל הקהל יהיה איתנו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ