תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מוריניו ביקש מאברמוביץ' רשות למכירת חיסול

אברמוביץ'. עדיין נותן קרדיט? | צילום: Gettyimages
בין המועמדים לעזוב: הזאר, איבנוביץ' ופברגאס. "המיוחד": "אדע מתי ללכת"

למרות ידיעות שז'וזה מוריניו עדיין עשוי להיות מפוטר ורומן אברמוביץ' במו"מ עם מספר מנג'רים כדי שיחליפו אותו עד לקיץ, "המיוחד" עדיין כאן. לפי ה'דיילי מייל' לא יפוטר במהלך הפגרה של הנבחרות. נראה שיש לו עוד משחק להציל את עורו מול נוריץ' סיטי בסטמפורד ברידג'.

 

עכשיו לפי דיווחים באנגליה מוריניו שכבר ספג 7 הפסדי ליגה העונה ביקש רשות מהבוס אברמוביץ' לבצע מהפיכה בהרכב ולזרוק כמה מכוכבי העל של הקבוצה שלא מספקים את הסחורה העונה בחלון ההעברות של חודש ינואר.

 

 

העיתון 'הסאן' פרסם שמוריניו רוצה לעשות מכירת חיסול בחורף של השחקנים שאכזבו אותו ולהביא אחרים. הוא משוכנע שיוכל להחזיר את צ'לסי לתפקוד אם רק יוכל להעיף את השחקנים שאכזבו אותו. לדברי העיתון מוריניו אמר לאברמוביץ': "אני לבדי אדע מתי אני חייב ללכת מצ'לסי ועכשיו עדיין לא הגיע המועד הזה. אני מאמין שאפשר להפוך את העונה על פיה".

 

 

מקור המקורב למיוחד אמר ל'סאן': "הוא רוצה להעיף בינואר את התפוחים הרקובים מהסל ולהניע את המועדון בכיוון הנכון". נראה שלפחות אדן הזאר, ססק פברגאס, בראניסלב איבנוביץ' ואולי גם ג'ון טרי יקבלו את הבעיטה. לדברי המקור אברמוביץ' אמר לו שהוא חייב לראות סימנים שצ'לסי חוזרת לעצמה אחרת ייאלץ לנקוט בצעד לא נעים.

 

בתוך כך רוד חוליט כוכב קבוצה לשעבר קרא למוריניו דווקא ההיפך. להפסיק להאשים את השחקנים ולבדוק מה אצלו לא נעשה טוב: "מוריניו צריך לשנות את הגישה שלו אם הוא רוצה להזיז דברים בצ'לסי. הא צריך לקבל את העובדה שהוא עשה טעויות העונה. בהולנד אומרים ש'עד שלא ישתה מהטיפה האחרונה של כוס התרעלה, הוא יכול לשנות דברים'. הוא היחיד שיכול לעשות את זה".

 

חוליט. "מוריניו צריך לשנות את הגישה" (gettyimages)

 

"אם היה אומר ורק פעם אחת 'אתם צודקים. לא הייתי צריך להתנהג כמו שהתנהגתי. העונש של ההרחקה מגיע לי' כולם היו סולחים לו. בעבר כשהקבוצה שלו ניצחה זה היה תמיד מוריניו שניצח. אם הפסידו זה היה מוריניו שהפסיד. השנה הוא פתאום מאשים את השחקנים. פעם היה מגן על שחקניו, היום הוא מותח עליהם ביקורת".

 

בתוך כך פורסם שצ'לסי תציע לוויליאן הברילאי חוזה חדש. הוא אחד השחקנים שבלטו מתחילת העונה לנוכח חולשת האחרים. הוא כבש העונה שערים חשובים בעיקר בבעיטות חופשיות (5 שערים). אחרון היה מול דינאמו קייב באלופות. חוזהו מסתיים ב-2018, המועדון רוצה להאריך אותו מעבר לכך. במיוחד לאור העובדה שבאיירן מינכן ופ.ס.ז' מתעניינות בו. 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ