תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עזרא לא ייקבל דקות, שכטר, תורג'מן וידין יעזבו?

חן עזרא. יתייבש? | צילום: אסף קליגר
תמונת מצב בחיפה: מי עוד על הפרק לעזיבה בינואר?

במכבי חיפה פותחים בהכנות למשחק החוץ בעוד פחות משבועיים נגד הפועל תל אביב בצל המיקום מתחת לקו האדום והמשבר המקצועי של הקבוצה.

 

גורמים שונים הקשורים למועדון ומקורבים אליו כבר יוצאים בהכרזות על "מהפכת ינואר" ועל שחרור מספר שחקנים מאכזבים מהסגל. המשחקים הקרובים עשויים לחרוץ גורלם של מספר שחקנים.

 

 

דבר אחד ברור כעת והוא שהקבוצה לא תנהג כמו בעונות הקודמות ולא תפתח "קבוצת מנודים". השינויים בחלון ההעברות יהיו נקודתיים ולא יהיה מסע רכש בינואר נוסח העונה שעברה כשהנשיא יעקב שחר פתח את הכיס והביא מצרפת את אלירן עטר ואיתי שכטר.

 

רשימת השחקנים המאכזבים במכבי חיפה היא ארוכה ומגוונת. אביחי ידין, איל משומר, ניקולה דרינצ'יץ', חן עזרא, אלון תורג'מן, לודוביק אוברניאק ואיתי שכטר – כולם נמצאים תחת זכוכית מגדלת. רוב השחקנים האחרים מוגדרים כמי שלא הביאו מכישוריהם להתקדמות מקצועית.

 


ידין וטוואטחה. עזיבה בקרוב? (ערן לוף)

 

השחקנים המועמדים לעזוב והסיכויים לפרידה:

 

טאלב טוואטחה: קיים סיכום עקרוני למכירתו של המגן השמאלי שעכשיו פצוע לקבוצת פיורנטינה של פאולו סוזה. מדובר בסכום של 1.5 מיליון יורו כשלא הוחלט עדיין אם טוואטחה יעבור למועדון אחר באירופה או ימשיך במכבי חיפה עד תום העונה.

 

חן עזרא: הקשר הכישרוני והמאכזב הגדול מסיים בקיץ את חוזהו ויכול לעזוב עם כרטיס חופשי. אין כוונה לשחררו כבר עכשיו מהסגל ונראה שדקות המשחק שלו ירדו משמעותית.

 

לודוביק אוברניאק: המאמן רוני לוי האמין שיש לו ביד את שחקן שעבר את מבחן ה'פינצטה'. לאוברניאק חוזה ארוך טווח, כבד כלכלית ורק הצעה ממועדון אירופי תוכל לגרום לו לנדוד בחורף חזרה לאירופה.

 


אלון תורג'מן. על המדף (ערן לוף)

 

איתי שכטר: לחלוץ ששב מצרפת חוזה של 350 אלף דולר לשלוש שנים נוספות. מלבד הפועל תל אביב אין בארץ קבוצה ששכטר מעניין אותה עכשיו בכושרו העכשווי. המשמעות: או עמוק בספסל, או עזיבה לאדומים.

 


שכטר. יחזור לאדום? (דני מרון)

 

אלון תורג'מן: החלוץ כושל תחת המאמן רוני לוי. אם תהיה הצעה מעשית לרכישה או השאלה - הבקשה תענה בחיוב.

 

אייל משומר: חתם על חוזה חדש, המאמן רוני לוי מחזיק ממנו ואין כוונה לדון בעזיבתו.

 


הירש ובניון. החלוץ גם ייפרד מהמדים הירוקים? (ערן לוף)

 

אביחי ידין: הקשר הפצוע מכיר את מחנה המנודים. יש לו חוזה ורק הצעה "משכנעת" ממועדון אחר עשויה לעניין את ידין אשר אינו מתכוון לוותר על חוזהו במועדון. בקשר הוזכרה לאחרונה התעניינות מהפועל ת"א.

 

שובל גוזלן ושחר הירש: השניים אינם זוכים לקבל את הבמה. עד כה לא נענו במועדון לחיזורים אחריהם מקבוצות אחרות, הפעם זה יכול להשתנות.

 

יוסי בניון: הקפטן יסיים את חוזהו בקיץ. בהתאם להתפתחויות במועדון לקראת סיום העונה יחליט האם להיענות להצעה מההתאחדות לכדורגל לשמש בתפקיד המנהל הספורטיבי.

 


בניון. החלטות בתום העונה ( אסף קליגר)

 

רוני לוי: הרכש מספר אחת של הקבוצה בקיץ אינו מביא עד כה את השינוי והרוח החדשה במועדון. רוני לוי זכה לחוזה של שלוש שנים וגם עבורו יכול חודש ינואר להיות מבחן להמשך דרכו אם התוצאות השליליות ימשכו במחזורים הבאים. 

 

האוהדים שסינוורו את קליימן תועדו

 

 

 

תיעוד בלעדי: תפיסה בזמן אמת.אנו מביאים בפניכם תמונות בלעדיות שצולמו באמצעות מצלמות האבטחה המציגות את החשודים בעת ביצוע ...

Posted by ‎מועדון כדורגל מכבי חיפה Maccabi Haifa FC‎ on Monday, November 9, 2015

 

במקביל, המועדון חשף תיעוד של האוהדים שסינוורו את בוריס קליימן, שוער בית"ר ירושלים ב-2:0 בסמי עופר. ואליינטה וקריאף צפויים לשוב להרכב מול הפועל ת"א.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ