תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

בטוב טעם? הטוויסט המקצועי של דורון מירן

דורון מירן | צילום: אור שקד
מי רוצה ביס מיוצא הריאליטי וכוכב "גולסטאר"? מתברר שהזמר והפלימייקר דורון מירן שוקד על פרויקט חדש - שמשלב את בלוטות הטעם, הביטוי שהכי מזוהה איתו והכסף שלכם. בתיאבון
זמיר ים תיכוני, בדחן על המסך, פלימייקר בחסד והוגה ביטויים מסתלסלים - אבל הייתם מאמינים שדורון מירן יכול להיות גם איש עסקים חריף? ובכן, לא מדובר בהלצה בטעם רע או עוד תעלול של ג'ובאני רוסו, כי אחד הכוכבים הבולטים בעונה האחרונה של "גולסטאר", נמצא במהלכו של משא ומתן על עסקה מרגשת עם (שימו לב) חברת מזון ידועה. הכי עסיסי.
 
מירן, שזכה לפרסום כמשתתף "האח הגדול" הופיע לאחרונה על המסך במסגרת תכנית הכדורגל המבדחת - שם משך המון תשומת לב. מתברר שהביטוי שבו הוא לא מפסיק להשתמש, "יא חלאוולאו" (כן, הוא אפילו כתב שיר עם אותו השם בדיוק), הפך ללהיט בקרב בני נוער. לכן, חברת מזון החליטה שהסלנג של מירן ראוי להיות שמו של חטיף חדש והציעה לו תשלום עבור הביטוי.
 
רגע, אז זה אומר שבקרוב תוכלו להיכנס למכולת ולחטוף מהמדף שקית מרשרשת בטעם "יא חלאוולאו"? אפשר להניח שהחטיף יהיה מתוק, מלוח, עם טוויסט ספייסי, קארנצ'י ונימוח - לפחות כמו הזמיר. יריב נתי, מנהלו של מירן, אישר את פרטי הידיעה.
 
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ