תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"לא נצליח להחזיק אותו, נמכור את דאבור בינואר"

דאבור. נראה כי בינואר הוא עוזב את שווייץ | צילום: אינסטגרם
המנהל המקצועי של גראסהופרס הצהיר. ורדר ברמן ובורדו הצטרפו למירוץ
בימים האחרונים דווח בתקשורת השווייצרית שחלוץ נבחרת ישראל, מואנס דאבור, עשוי לעזוב את גראסהופרס כבר בחלון ההעברות הקרוב בחודש ינואר.
 
לפי הדיווח, מנשנגלדבאך והמבורג הגרמניות ופאלרמו האיטלקית נלחמות על שירותיו של החלוץ, שמחירו מוערך בלפחות חמישה מיליון יורו וחצי - פי שלושה ממחירו בקיץ.
 
 
הערב (רביעי) הדיווחים התחזקו בצורה משמעותית כאשר המנהל המקצועי של גראסהופרס, מנואל הובר, הצהיר בתקשורת השווייצרית: "אני מניח שאנחנו נמכור את מואנס דאבור כבר בינואר, אנחנו לא נצליח להחזיק אותו עד סוף העונה, סיכוי גבוה שהוא יעזוב אותנו בחורף". באותה ידיעה, הוזכרו גם שתי מועמדות חדשות שעשויות לקלוט את החלוץ: ורדר ברמן מהבונדסליגה ובורדו הצרפתית, כאשר תג המחיר המדובר נע כאמור בין 5.5 ל-6.5 מיליון יורו.
 
לפני מספר ימים בלבד, מאמן הקבוצה, פייר לואיג'י תמי, התבטא גם הוא והבהיר: "אנחנו לא נמכור אף שחקן בחלון ההעברות הקרוב, אנחנו רוצים לסיים את העונה עם השחקנים שיש לנו כעת", אלא שאת התשובה תמי קיבל מהובר שככל הנראה העביר לו מסר דרך כלי התקשורת.
 
סוכנו של דאבור, אבי נמני, הגיב לפניית אתר ספורט1 לגבי האפשרות שהחלוץ יימכר: "יש עוד המון זמן עד חודש ינואר, אבל אני מאוד מקווה שזה אכן יקרה והוא יימכר כבר בינואר".
 
נמני. גם הוא מצפה בכליון עיניים לחודש ינואר (ירון אלפי)
 
עם זאת, בסביבתו של החלוץ דאגו לצנן את האווירה במעט. "קשה לדעת אם זה יקרה, זה תלוי גם בגראסהופרס. הם דורשים סכומים גבוהים ומבינים שהם יכולים להרוויח הרבה כסף".
 
לגבי היעד הרצוי על החלוץ, הוסיפו בסביבתו: "הכיוון הרציני ביותר כרגע הוא גרמניה, מואנס יכול לפרוח בבונדסליגה ויש התעניינות ממספר קבוצות".
 
כידוע, מואנס דאבור הוא מלך הבישולים של הליגה השווייצרית עם 11 בישולים ומלך השערים עם עשרה שערים, בצוותא עם מארק יאנקו, חלוצה האוסטרי של באזל. לפני מספר ימים מואנס דאבור אמר לספורט1: "כרגע אני בגראסהופרס ואני מאושר, בינואר אנחנו נשב ונראה מה קורה. אני רוצה להגיע עם הקבוצה לאירופה ולסיים כמלך השערים של הקבוצה".
 
דאבור, התרגל לחגוג כיבושים בשווייץ (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ